صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مهدی طائب در گفتگو با خط امید بهشهر

تسخیر لانه جاسوسی دست آمریکا را رو کرد

حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب گفت : تسخیر لانه جاسوسی دست آمریکا را در دنیا رو کرد.

کد خبر : 4424

تاریخ انتشار : 13/08/1392 - 09:15


تسخیر لانه جاسوسی دست آمریکا را رو کرد

حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خط امید بهشهر گفت :تسخیر لانه جاسوسی کاری انقلابی بود به این دلیل که ما در آن زمان با هجمه استکبار با همه قوای موجودش رو برو شدیم در حالی که ما هیچ قوه ای برای مقابله با او جزاین که دست آهنین او در دنیا رو شود نداشتیم ، وتسخیر سفارت آمریکا  تنها راهی بود که می شد مشت آهنین انها را باز کند.

 

فرمانده قرارگاه عمار افزود : همانگونه گه امام فرمود اینجا لانه جاسوسی است ، اسنادی که از آنجا بیرون آمد همین جمله حضرت امام را ثابت کرد، اما سوالی که باید از آمریکا پرسیده شود این است که اگر در این مکان کار معمولی انجام می دادید به چه دلیل انبوهی از کاغذ ها و مدارک خود را از بین برده و پودر کردید؟
 

 

مهدی طائب تصریح کرد :علاوه بر اینکه جاسوسیهای اخیر آمریکا در کشورهای اروپایی سندی برای اثبات صحت عملکرد تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام می باشد سوالی که مطرح می شود این است که آیا انتشار این خبر در این بازه زمانی بازی خود آمریکایی ها نیست؟

 

مدرس حوزه علمیه قم افزود: با وجود اینکه آمریکا در همه کشورها مشغول به جاسوسی است  و مردم دنیا پس از 34 سال به صحت ادعای ایران پی بردند اما نباید فراموش شود که مقام معظم رهبری دربیانات اخیر خود به افشاگری ماهیت اصلی آمریکا پرداختند و به دنیا  فهماندند که آمریکا در همه چیزاز جمله مذاکره دروغ می گوید.

 

طائب در پایان گفت : ان شاء الله 13 آبان پرشور برگزار خواهد شد و مردم با صدای بلند "مرگ بر آمریکا" می گویند و آمریکا هم بلندتر از قبل صدای مرگ خودش را از زبان ایرانیان می شنود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تسخیر لانه جاسوسی دست آمریکا را رو کرد

تسخیر لانه جاسوسی دست آمریکا را رو کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر