صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

عزیزی: از زمان کفاشیان به کی روش باج داده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: کار کی‌روش با پرسپولیسی‌ها را در هیچ کجای دنیا ندیده بودم و این مسئله مربوط به امروز نیست.

کد خبر : 44202

تاریخ انتشار : 15/10/1395 - 20:21


خداداد عزیزی درباره شرایط تیم فوتبال سیاه‌جامگان اظهار داشت: این روزها تمرینات را پرفشار برگزار می‌کنیم. متأسفانه به‌دلیل اینکه خودمان تیم را نبسته‌ایم، کار کمی سخت شده است. بازیکنانی که به‌دردبخور هستند، در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به تیم‌های بالای جدول و یا باشگاه‌هایی که شرایط مالی خوبی دارند، می‌پیوندند، به همین خاطر دنبال بازیکنانی می‌رویم که با ما آشنایی دارند و می‌دانیم برای تیم با جان و دل بازی می‌کنند. میلاد میداودی در استقلال اهواز با ما کار کرده بود و علاوه بر او، وحید عسگری، محسن آذرپاد و عباس مرداسی را هم جذب کردیم.

وی در واکنش به اختلاف بین کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ و بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس از اردوی تیم ملی گفت: نمی‌دانم درباره این اتفاق چه‌چیزی بگویم، از یک طرف نمی‌توانیم بی‌خیال پرسپولیس شویم و به تیم ملی بچسبیم و طرف دیگر نمی‌توان بی‌خیال تیم ملی شد. از نظر انضباط کاری، حق با کی‌روش است، اما نباید به‌خاطر حرف‌هایی که برانکو زده است، بازیکنان را مرخص می‌کرد. اینکه مربی حرف زده، چه ارتباطی به بازیکنان دارد؟ کاری را که کی‌روش کرده است در هیچ کجای دنیا ندیده بودم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در خصوص اینکه چرا فدراسیون فوتبال در این میان نقشی نداشته است، تصریح کرد: از زمان کفاشیان به کی‌روش باج داده بودیم و این مسئله مربوط به امروز نیست. کی‌روش هر طوری که دلش می‌خواهد تصمیم می‌گیرد و حرف‌ می‌زند. اینکه همه اختیارات فوتبال‌مان را به سرمربی تیم ملی بدهیم، غیرمنطقی است. در هیچ کجای دنیا لیگ را 20 روز تعطیل نمی‌کنند.

«بازیکنان تیم ملی از دل لیگ بیرون می‌آیند»، عزیزی با بیان این جمله ادامه داد: فکر می‌کنید لیگ را به‌خاطر تعطیلات نیم‌فصل تعطیل کرده‌اند؟ اصلاً این‌طور نیست! لیگ به‌خاطر اردوی تیم ملی تعطیل شده است! اگر قرار است تعطیلات نیم‌فصل داشته باشیم، لیگ باید حداقل دو ماه تعطیل شود و بازیکنان 10 روز استراحت کنند.

وی همچنین یادآور شد: پرسپولیسی‌ها پشت برانکو هستند و تیم ملی هم یک طرف قرار گرفته است، این وسط فوتبال ما ضرر می‌کند. بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس آنها را به این فکر فرو می‌برد که آیا باز هم به تیم ملی دعوت می‌شوند یا خیر. این اتفاق از نظر روحی و روانی تأثیرات منفی خواهد داشت و حتی ممکن است پرسپولیس مانند نیم‌فصل اول بازی نکند. باور کنید نمی‌دانم پشت تفکرات کی‌روش چه تاکتیکی وجود دارد که چنین تصمیمی گرفته است. برانکو زمانی که مربی تیم ملی بود، چنین برنامه‌هایی پیاده نمی‌کرد و با رسانه‌ها و مسئولان تعامل داشت.

عزیزی در واکنش به اظهارات برانکو مبنی بر اینکه بازیکنان پس از اردوی تیم ملی با یکی دو کیلو اضافه‌وزن به تمرینات تیم باشگاهی بازمی‌گردند، گفت: آیا قرار نیست برانکو نظرش را بیان کند؟ با اینکه بازیکنی در تیم ملی نداریم، اما این اردو به فوتبال ما کمکی نمی‌کند. لژیونرها که در این اردو حاضر نیستند و تنها برای عشق و حال یک‌سری بازیکن به اردو رفته‌اند. وقتی بازی نداریم، اردویی لازم نیست. استراحت بیشتر به بازیکنان کمک می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در ادامه گفت‌وگوی خود با تسنیم در مورد خداحافظی محسن ترکی از دنیای داوری عنوان کرد: حیف است که ترکی خداحافظی کند. بدون شک او یکی از بهترین داوران تاریخ فوتبال ایران با اعتبار زیاد است، نه اینکه به‌خاطر مشهدی بودنش از ترکی تعریف کنم، اما او را به‌خاطر شخصیت خوب و داوری‌اش دوست دارم.
 
 


 

  

دیدگاه شما در مورد : عزیزی: از زمان کفاشیان به کی روش باج داده‌ایم

عزیزی: از زمان کفاشیان به کی روش باج داده‌ایم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر