صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون استاندار مازندران:

محله آلوده به مواد مخدر در مازندران نداریم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر شناسنامه‌دار کردن معتادان استان گفت: اکنون محله آلوده به مواد مخدر در استان مازندران نداریم.

کد خبر : 44161

تاریخ انتشار : 15/10/1395 - 16:45


محله آلوده به مواد مخدر در مازندران نداریم

به گزارش خط اميد به نقل از تسنيم، علی رضا یونسی بعد از ظهر امروز در نشست هم اندیشی کارشناسان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های مازندران در مجتمع شهید عظیمی بابلسر، اظهار داشت: هدف از این گردهمایی بیان دغدغه‌ها، مشکلات و هم اندیشی کارشناسان و مدیران جهت رسیدن به یک هدف واحد برای خدمت‌رسانی بهتر و مطلوب تر به مردم است.

وی افزود: اقداماتی که در دولت یازدهم انجام شده نشان دهنده عزم دولت برای تامین سلامت و امنیت مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران به اشاره به اینکه اقدامات فرهنگی با در کنار هم قرار گرفتن پازل‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی معنا می‌یابد تصریح کرد: اقدامات گسترده ای در حوزه پاکسازی محله‌های آلوده و کاهش طلاق در مازندران صورت گرفته است.

یونسی با بیان اینکه بیش از 53 هزار معتاد در مازندران شناسایی و شناسنامه دار شدند تصریح کرد: دولت نسبت به تامین سلامت مردم و اجتماع حساس بوده و احساس مسئولیت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه حتی یک کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در مارندران فعالیت ندارد، افزود: حدود سه سال از پاکسازی محلات آلوده در استان گذشته و با اقدامات خوب مسئولان مرتبط تاکنون هیچ محله آلوده جدیدی در مازندران ایجاد نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر انجام اقدامات مسجدمحوری گفت: با هماهنگی و همکاری مسئولان مرتبط در روستاها و ائمه جماعات و پایگاه‌های بسیج نسبت به شناسایی و رفع مشکلات اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد خانواده‌ها اقدام شود.

یونسی با تاکید بر اهمیت افزایش توسعه مشارکت‌های مردمی در استان، گفت: معتادان در حال ترک نیازمند حمایت‌های همه جانبه مسئولان هستند و مسئولان باید تلاش کنند تا زمینه اشتغال و حضور این افراد در جامعه فراهم شود.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی باید تا پایان امسال در تمام شهرستان‌های مازندران تشکیل شود، افزود: بیش از 500 تشکل مردم نهاد سازمان یافته در مازندران فعالیت دارند. 

  

دیدگاه شما در مورد : محله آلوده به مواد مخدر در مازندران نداریم

محله آلوده به مواد مخدر در مازندران نداریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر