صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

زمانی: اختلافم با منصوریان کلاً برطرف شد

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: در نشست امروز هیأت مدیره اختلافی با منصوریان نبود چون این اختلاف کلاً برطرف شده است.

کد خبر : 44101

تاریخ انتشار : 14/10/1395 - 09:31


به گزارش خط امید به نقل از فارس،  حسن زمانی بعد از خروج از نشست هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: جلسه بسیار خوبی داشتیم و از نظر ما یک خروجی عالی داشت.

وی افزود: در این جلسه اختیار تام به منصوریان درباره لیست ورود و خروج داده شد و قرار شد تا زمانی که بازیکنان جدید جذب تیم نشدند تصمیمی در مورد لیست خروجی گرفته نشود. منصوریان هم گزارشی در مورد روند رو به رشد تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ارائه کرد و ما هم با تمام توان از او حمایت می‌کنیم و امیدواریم هواداران استقلال هم با تیم آشتی کنند.

زمانی در پاسخ به این سوال که عضو پنجم هیأت مدیره استقلال کی معرفی می‌شود، گفت: ان‌شاءالله تا دو هفته دیگر، ولی با توجه به صحبت‌هایی که وزیر محترم انجام داده فکر می‌کنم هفته بعد عضو جدید هیأت مدیره معرفی شود.

خبرنگاری از اختلاف وی با منصوریان سوال کرد که زمانی پاسخ داد:این اختلاف کلاً برطرف شد و ما حامی او هستیم تا بتوانیم تیم را به سمت موفقیت هدایت کنیم.

زمانی در پاسخ به این سوال که در مورد رحمتی چه تصمیمی گرفته شد، گفت: کل اختیارات در مورد بازیکنان از جمله رحمتی به علیرضا منصوریان واگذار شده است.

وی در خصوص اینکه شایعه شده رحمتی در نیم فصل دوم روی نیمکت خواهد نشست، گفت:‌ من در جریان این موضوع نیستم ولی همینطور که گفتم منصوریان در مورد کلیه بازیکنان اختیار تام دارد.

زمانی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان عضو هیأت مدیره دوست دارد رحمتی بماند یا برود گفت: من دوست ندارم کسی از تیم جدا شود که ان‌شاءالله شاهد نتایج خوب باشیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : زمانی: اختلافم با منصوریان کلاً برطرف شد

زمانی: اختلافم با منصوریان کلاً برطرف شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر