صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران

شعار مرگ بر آمریکا با تداوم جنگ افروزی آمریکا ادامه دارد/ 13 آبان روز تجلی استکبار ستیزی

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به جنگ افروزی آمریکا تصریح کرد:تا زمانی که این رفتارها از آمریکا سر بزند ،شعار مرگ بر آمریکا و مبارزه با استکبار ادامه خواهد داشت.

کد خبر : 4408

تاریخ انتشار : 12/08/1392 - 15:43


شعار مرگ بر آمریکا با تداوم جنگ افروزی آمریکا ادامه دارد/ 13 آبان روز تجلی استکبار ستیزی

به گزارش خط امید بهشهر _ قاسم احمدی لاشکی با اشاره به ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: انقلاب ما بر اساس اصول و برمبنای هیهات من الذله امام حسین (ع) شکل گرفت و مبارزه با استکبار را در دستور کار خود قرار داده است.

نماینده مردم نوشهر ،چالوس و کلاردشت افزود: تا زمانی که در دنیا ظلم و ظالم وجود دارد مردم ایران بر مبنای اعتقادی خود دست از مبارزه با استکبار نخواهند نکشید.

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به سخنان اوباما بعد از دیدار با نتانیاهو که گزینه نظامی را هم یکی از گزینه های روی میز مطرح کرده بود، تصریح کرد: این عمل نشانه دهنده آن است که امریکا تا به حال نتوانسته اعتمادی را به ملت شریف ایران نشان دهد و تا زمانی که این رفتارها از آمریکا سر بزند ،شعار مرگ بر آمریکا و مبارزه با استکبار ادامه خواهد داشت.

عضو کمیسیون آموزش مجلس در ادامه تاکید کرد: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر اعلام خواهند کرد ایران با توجه به تعاملی که با دنیا خواهد داشت اما زیر بار ظلم نخواهد رفت.

نماینده مردم نوشهر ،چالوس و کلاردشت در مجلس با اشاره به تقارن  ۱۳ آبان با ایام محرم اظهار داشت:  امام حسین در عاشورا درس آزادگی و مقاومت به ملت آموخت و تا زمانی که امریکا نتواند فضای اعتماد واقعی را برای ملت ایران ایجاد کند ، ایران محکم تر از گذشته ایستادگی می کند و امسال نیز با شکوه بیشتری در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت خواهد کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : شعار مرگ بر آمریکا با تداوم جنگ افروزی آمریکا ادامه دارد/ 13 آبان روز تجلی استکبار ستیزی

شعار مرگ بر آمریکا با تداوم جنگ افروزی آمریکا ادامه دارد/ 13 آبان روز تجلی استکبار ستیزی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر