صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران

13 آبان روز تجلی وحدت ملی است

پيام مشترك نماينده ولي فقيه در استان و استاندار مازندران به مناسبت 13 آبان روز ملي مبارزه با استكبار جهاني صادر شد.

کد خبر : 4407

تاریخ انتشار : 12/08/1392 - 15:37


13 آبان روز تجلی وحدت ملی است

به گزارش خط امید بهشهر _ متن این پیام به شرح زیر است.

سيزدهم آبان ماه، يادآور روزهاي شگفت و تحسين برانگيز ملت شريف ايران اسلامي در آفرينش رويدادهاي بزرگ وسرنوشت ساز براي «نفي سلطه» است.

یوم الله سیزده آبان، یکی از روزهای خاطره‌انگیز و غرور آفرین تاریخ انقلاب اسلامی است. اهمیت این روز بزرگ تاریخی از آن جهت است که روح استکبار ستیزی را در کالبد ملت‌های جهان زنده می‌کند و برای ملت سربلند ایران نیز ، روز تجلی «وحدت ملی» و همدلی و همبستگی است.

سیزده آبان که به حق نام «روز ملی مبارزه با استکبار» را بر پیشانی خود دارد، تداعی کننده سه رخداد سرنوشت ساز تاریخی است (تبعید حضرت امام (ره)، روز دانش‌آموز و تسخیر لانه‌ی جاسوسی) که نقطه عطف همه‌ی آنها، تسخیر لانه‌ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام است که حضرت امام (قدس سره‌الشریف) در تعبيري باشكوه از آن به عنوان «انقلاب دوم» یاد کردند.

یوم‌الله سیزده آبان، روز تقابل حقیقت با خصلت‌های ناپسند قدرت طلبان، روز مبارزه با زشتی‌ها و پلشتی‌ها و روز صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان جهان است. امروز به بركت انقلاب اسلامي و رهنمودهاي پيربيدارگر زمان حضرت امام خميني (ره) و زعامت مقام معظم رهبري حضرت آيه ا... العظمي امام خامنه اي (مدظله العالي) روحيه ي استكبار ستيزي از مرزهاي ايران فراتر رفته و همه ملت هاي عدالت خواه، حق طلب و آزاده را فرا گرفته است.

اينجانبان سیزده آبان را به عنوان روزی که پیام‌آور عزت و شرف است، گرامی می‌داریم و رجاء واثق داريم ، عموم مردم شهید پرور و همیشه در صحنه استان مازندران همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذاشتند اینبار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایي اين روز تاريخي و دوران ساز ، بار دیگر با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق خواهند نمود.


منبع : روابط عمومی استانداری مازندران

 

  

دیدگاه شما در مورد : 13 آبان روز تجلی وحدت ملی است

13 آبان روز تجلی وحدت ملی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر