صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده

رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور از تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات 96 ریاست جمهوری خبر داد و گفت: تمهیدات مربوط به امنیت انتخابات 96 از پنج ماه قبل آغاز شده است.

کد خبر : 44049

تاریخ انتشار : 13/10/1395 - 18:02


به گزارش خط امید به نقل از فارس،  حسین ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور درباره تمهیدات اندیشیده شده در امنیت انتخابات 96 اظهار داشت: در رابطه با امنیت انتخابات 96 از پنج ماه قبل کار خود را آغاز کردیم چون بحث انتخابات یک بحث لحظه‌ای نیست بلکه باید از یک زمانی جلوتری اقدامات را شروع کنیم تا در زمان انتخابات مشکل امنیتی پیدا نکنیم. لذا از این جهت ما از پنج ماه قبل یعنی تقریبا از اواسط تابستان عملا کارهای مربوطه را شروع و وضعیت‌ها را بررسی و برآوردهای امنیتی را نیز تهیه کردیم.


ذوالفقاری در پاسخ به این سوال که آیا برای انتخابات آینده اطلس امنیتی تهیه خواهد شد یا خیر، گفت: در حال تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات 96 ریاست جمهوری هستیم که در این اطلس امنیتی نقاطی که بیشتر نیاز به مراقبت دارند و یا بیشتر زمینه برخی از ناامنی‌ها را داشته‌اند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. البته ما به متغیرهای جدید بی‌توجه نیستیم و هرگونه برآوردی که داشته باشیم برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم.

همچنین بحث مربوط به مدیریت بخشی از مسائل و مشکلات صنفی نیز از جمله مسائلی است که به استان‌ها و شهرستان‌ها ابلاغ شده تا این موارد را مدیریت کنند که ان‌شاءالله بتوانیم در آستانه انتخابات مشکل خاصی را نداشته باشیم.


 

  

دیدگاه شما در مورد : تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده

تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر