صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آرین روبن: دوست نداشتم به بایرن مونیخ بپیوندم

ستاره هلندی بایرن مونیخ تاکید کرد در ابتدا دوست نداشت راهی این تیم شود اما اکنون عاشق تیمش است.

کد خبر : 44013

تاریخ انتشار : 13/10/1395 - 17:31


به گزارش خط امید به نقل از ایسنا، به نقل از فاکس اسپورت، آرین روبن بعد از جدایی از رئال‌ مادرید پیراهن بایرن مونیخ را بر تن کرد. او در این تیم آلمانی بازی‌های درخشانی را به نمایش گذاشت و به یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازیکنان این تیم تبدیل شده است.

روبن در این زمینه اظهار کرد: تابستان عجیبی بود. فلورنتینو پرس به ریاست باشگاه رئال‌ مادرید برگشت. او از همان ابتدا تغییرات زیادی در تیم به وجود آورد تا جایی که با رقم های بسیار بالایی ستاره های همچون کریستیانو رونالدو، کاکا، ژابی آلونسو و کریم بنزما را جذب کرد. او برای جذب این بازیکنان، به پول نیاز داشت. به همین خاطر من در لیست فروش قرار گرفتم.

این بازیکن ۳۳ ساله ادامه‌ داد: دوست نداشتم رئال مادرید را ترک کنم  ولی  چاره‌ای جز جدایی نداشتم. در واقع مجبور بودم این تیم را ترک کنم. دوست نداشتم راهی بایرن مونیخ شوم چراکه این تیم در آن مثل امروز قوی و مدعی نبود. یکی از سخت ترین تصمیمات زندگی‌ام را گرفتم. پیوستن به بایرن مونیخ در آن زمان یک گام رو به عقب بود. با این حال با این انتقال موافقت کردم. حضور لوییس فان خال روی نیمکت بایرن، سهم زیادی در این تصمیم من داشت.

روبن در پایان سخنانش گفت‌: با این‌که در ابتدا دوست نداشتم راهی بایرن شوم اما اکنون بسیار خوشحالم که پیراهن این تیم را بر تن کردم. بایرن باشگاه بزرگی است و به جزئی از خانواده من تبدیل شده است. اکنون دیگر عاشق بایرن مونیخ هستم و می‌خواهم  هشتمین فصل حضورم در این تیم را سپری کنم.
 


 

  

دیدگاه شما در مورد : آرین روبن: دوست نداشتم به بایرن مونیخ بپیوندم

آرین روبن: دوست نداشتم به بایرن مونیخ بپیوندم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر