صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آخرین مهلت نام‌نویسی در آزمون کارشناسی ارشد

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ فقط امروز شنبه یازدهم دی‌ برای نام‌نویسی مهلت دارند.

کد خبر : 43957

تاریخ انتشار : 11/10/1395 - 20:16


حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی از جمله دانشگاه آزاد و همچنین بیست ‌و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز چهارشنبه اول دی‌ ماه 95 منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده است و با توجه به مهلت تمدید شده رأس ساعت 24 امشب شنبه 11 دی ماه 95 پایان می‌یابد. 

 
 وی افزود: تمام داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام و شرکت در این آزمون هستند و تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند تا امشب مهلت دارند که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های منتشر شده در صورت واجد شرایط بودن برای تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام کنند. 
 
توکلی ادامه داد: تمام داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ناپیوسته سال 96 و از طریق سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند به عنوان متقاضی دانشگاه آزاد هم تلقی می‌شوند و داوطلبانی که در سایت دانشگاه آزاد ثبت‌نام کردند باید در سایت سازمان سنجش هم ثبت‌نام کنند و هزینه ثبت‌نامی آن‌ها در سایت دانشگاه آزاد از سوی این دانشگاه عودت داده می‌شود. 
 
به گفته وی، تا 8 صبح امروز تعداد 586 هزار و 349 داوطلب در این دوره‌ها ثبت‌نام کردند. 
 
آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ناپیوسته سال 96 در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت سال 96 است.


 

  

دیدگاه شما در مورد : آخرین مهلت نام‌نویسی در آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت نام‌نویسی در آزمون کارشناسی ارشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر