صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مصدومیت دانش‌آموزان بر اثر ریزش دیوار ساختمان نیمه‌کاره

در شرایطی که عنوان می‌شد حادثه مدرسه ابتدایی شهدای سادات آباد شهرستان سمیرم مربوط به ریزش دیوار مدرسه است، مشخص شد که ریزش دیوار ساختمان نیمه‌کاره کنار مدرسه موجب مصدومیت ۶ دانش‌آموز شده است.

کد خبر : 43953

تاریخ انتشار : 11/10/1395 - 20:00


به گزارش خط امید به نقل از فارس، چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دیوار یک مدرسه ابتدایی سادات آباد شهرستان سمیرم دچار ریزش شده و بر اثر آن، 6 دانش‌آموز دبستانی دچار حادثه شدند.  

 
مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان اصفهان در این خصوص اعلام کرد: «وقوع حادثه در روز چهارشنبه مورخه هشتم دی ماه 1395 رأس ساعت 11:50 دقیقاً همزمان با زنگ استراحت دانش‌آموزان بوده است. 
 
تخریب مربوط به دیوار نیمه کاره فضای اداری سالن ورزشی شهرستان بوده و با توجه به اینکه این فضا به ضلع جنوب غربی حیاط آموزشگاه منتهی شده است، بر اثر وزش شدید باد، بلوک‌های سفالی ریزش شده در حیاط آموزشگاه با دانش‌آموزان حاضر در محوطه برخورد و باعث مصدوم شدن تعدادی از دانش‌آموزان شده است. 
 
دانش‌آموزان صدمه دیده 6 نفر بودند که 2 نفر دختر و 4 نفر پسر هستند که سریعاً به مرکز درمانی منطقه چهارراه منتقل و سپس توسط دو دستگاه آمبولانس اورژانس و فوریت‌های پزشکی به بیمارستان سید الشهدا(ع) سمیرم انتقال پیدا کردند. 
 
مدیر مدرسه و مسئولان آموزش و پرورش منطقه پس از وقوع حادثه بلافاصله در محل حادثه حاضر و لحظه به لحظه در معیت دانش‌آموزان مراحل درمان آنها را پیگیری کردند».


 

  

دیدگاه شما در مورد : مصدومیت دانش‌آموزان بر اثر ریزش دیوار ساختمان نیمه‌کاره

مصدومیت دانش‌آموزان بر اثر ریزش دیوار ساختمان نیمه‌کاره

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر