صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دلیل احتمالی پاسخ منفی استویچف با ایران

منابع غیررسمی می‌گویند که جواب منفی استویچف به فدراسیون والیبال ایران به خاطر این بود که می‌خواسته هدایت تیم «لوبه» در سری A ایتالیا را قبول کند.

کد خبر : 43950

تاریخ انتشار : 11/10/1395 - 19:54


به گزارش خط امید به نقل از تسنیم، رادوستین استویچف، مربی سرشناس و موفق بلغارستانی به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده جهان والیبال مورد توجه فدراسیون‌های والیبال لهستان، روسیه و ایران قرار داشت. لهستانی‌ها در نهایت فردیناندو دجورجی را انتخاب کردند و روس‌ها نیز گفتند که اعتقادی به مربی خارجی ندارند. استویچف با فدراسیون والیبال ایران نیز به توافق نرسید چون مطمئن نبود با ایران بتواند به سکوی المپیک برسد. 


منابع غیررسمی می‌گویند که جواب منفی استویچف به ایران به خاطر این بود می‌خواسته هدایت تیم «لوبه» در سری A ایتالیا را قبول کند. سرمربی فعلی تیم لوبه،‌ جانلورنزو بلنجینی است که هدایت تیم ملی والیبال ایتالیا را بر عهده دارد. قرارداد بلنجینی بعد از کسب مدال نقره المپیک 2016 ریو تمدید شد و حالا فدراسیون والیبال ایتالیا انتظار دارد که بلنجینی، تیم لوبه را ترک کند و تمرکزش روی تیم ملی باشد. گزینه نخست جانشینی او نیز کسی نیست جز رادوستین استویچف.

فدراسیون والیبال ایران نیز همچنان به دنبال سرمربی است. پس از خروج دجورجی و آناستازی از لیست ایران، مائورو بروتو، نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت ایران است.


 

  

دیدگاه شما در مورد : دلیل احتمالی پاسخ منفی استویچف با ایران

دلیل احتمالی پاسخ منفی استویچف با ایران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر