صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

محمودآباد میزبان نشست تخصصی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شد

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نشست تخصصی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اسفندماه سال‌جاری در محمودآباد برگزار می‌شود.

کد خبر : 43927

تاریخ انتشار : 10/10/1395 - 11:55


محمودآباد میزبان نشست تخصصی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شد

به گزارش خط امید به نقل از تسنیم، علی اسماعیلی از برگزاری نشست تخصصی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به میزبانی شهرستان محمودآباد خبر داد.

وی افزود: این نشست با محوریت رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و کشاورزی و تولیدی و گردشگری مازندران با حضور 23 نماینده عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، وزرای اقتصاد و امور دارایی، صنعت و معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روسای اتاق بازرگانی و مدیران بانک‌های عامل کشور در تاریخ‌های 12 و 13 اسفند ماه سالجاری در مجتمع آموزشی و ورزشی نفت محمودآباد برگزار می‌شود.

تجلیل از دختران مدال‌آور مسابقات شنای جانبازان و معلولان کشور

در مراسمی از دختران افتخارآفرین مسابقات شنا جانبازان و معلولین کشور در محمودآباد تجلیل شد.

دراقدامی پسندیده، با حضور اسماعیلی نماینده مردم محمودآباد و نور، فرماندار شهرستان و یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان از فاطمه ترخان پور و پریسا تبریزی دو بانوی موفق و مدال آور مسابقات شنای جانبازان و معلولین کشور در محمودآباد تجلیل شد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران درگذشت پدر شهیدان باطبی را تسلیت گفت

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در پیامی درگذشت حاج علی‌اکبر باطبی، پدر شهیدان والامقام عباسعلی، علیرضا و محمدرضا باطبی که به‌دلیل بیماری دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان رشیدش پیوست، را تسلیت گفت و افزود: این مصیبت سبب تالم و تاثر همه دوست‌داران انقلاب اسلامی شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : محمودآباد میزبان نشست تخصصی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شد

محمودآباد میزبان نشست تخصصی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر