صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس شورای تامین نکا:

گاز مشترکان خانگی در نکا نباید قطع شود

رئیس شورای تأمین نکا با اشاره به برودت هوا و افت فشار گاز طی هفته آینده تأکید کرد: تحت هیچ شرایطی نباید گاز مشترکین خانگی قطع شود.

کد خبر : 43919

تاریخ انتشار : 09/10/1395 - 19:10


گاز مشترکان خانگی در نکا نباید قطع شود

جعفر احمدی عصر پنجشنبه در جلسه مدیریت بحران که در سالن اجتماعات فرمانداری نکا برگزار شد با اشاره به ورود جبهه هوای سرد و کاهش دما طی هفته آینده اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم مصرف گاز طی روزهای آینده در سطح شهرستان برای جلوگیری از افت فشار گاز و پایداری جریان گاز در بخش خانگی ملزم به قطع گاز کلیه مصارف غیر خانگی خواهیم شد تا جریان مصرف گاز به‌صورت پایدار در اختیار خانواده‌ها قرار گیرد.

وی افزود: باوجود اطلاع‌رسانی‌های انجام‌شده در خصوص ورود جبهه هوای سرد به داخل کشور و افت دما در طی هفته همه مصرف‌کنندگان بخش غیر خانگی ملزم هستند سوخت جایگزین مجهز شوند تا در صورت نیاز و مواقع اضطراری از آن بهره‌مند شوند.

فرماندار نکا با تأکید بر اینکه گاز هیچ‌یک از مشترکین خانگی نباید قطع شود تصریح کرد: با جایگزینی سوخت دوم برای مشترکین غیر خانگی تمام سعی‌مان را به کار بسته‌ایم تا از قطع گاز مشترکین خانگی جلوگیری کنیم.

احمدی از جایگاه‌های سیان جی به‌عنوان مراکز پرمصرف یادکرد و همچنین گفت: برای خروج از بحران افت فشار از دوشنبه هفته آینده و همچنین پایداری گاز خانگی، گاز مراکز سیان جی شهرستان نکا قطع خواهد شد.

رئیس شورای تأمین شهرستان نکا از تعلل برخی از خبازی های شهرستان در ایجاد سامانه سوخت جایگزین انتقاد و هشدار داد: نانوایی‌هایی که در موعد مقرر سوخت جایگزین را در اختیار نگیرند ۵۰ درصد سهمیه آردشان قطع می‌شود.

نماینده عالی دولت در این شهرستان بابیان اینکه بهتر است واحدهای تولیدی و مرغداری‌ها طی چند روز باقی‌مانده نسبت به تأمین سوخت دوم اقدام کنند، افزود: واحدهای تولیدی نباید سوخت دوم را به دقیقه ۹۰ موکول کنند.

احمدی اضافه کرد: آمادگی کامل برای تأمین سوخت دوم توسط شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی وجود داشته و مشکلی از این حیث وجود ندارد.

فرماندار نکا حفظ آرامش مردم را در زمان وقوع بحران را امری مهم تلقی کرد و همچنین متذکر شد: خبرنگاران نباید با انتشار هر خبری در لحظات اولیه، مخل آرامش مردم شوند لذا رسانه‌ها باید اجازه دهند تا مسئولان با حفظ خونسردی، تصمیم عاقلانه و درستی در لحظات وقوع حوادث بگیرند و با اصرارهای بی‌موقع، آرامش را از مدیران سلب نکنند 

  

دیدگاه شما در مورد : گاز مشترکان خانگی در نکا نباید قطع شود

گاز مشترکان خانگی در نکا نباید قطع شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر