صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر:

9 دی انقلاب بصیرت ایران بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر طی مصاحبه ای خبری از حماسه 9 دی به عنوان انقلاب بصیرت ایران یاد کرد.

کد خبر : 43900

تاریخ انتشار : 07/10/1395 - 13:53


9 دی انقلاب بصیرت ایران بود

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید محمد بابایی با قلمداد کردن حماسه عظیم 9 دی به انقلاب بصیرت ملت ایران به تبیین ماهیت فتنه سال 1388 پرداخت و اظهار داشت: دفتر تاریخ هر ملتی پر است از فراز و نشیب های تاریخی و روزهای به یاد ماندنی و تلخ و شیرینی که سرنوشت یک ملت را در طی سالیان دراز رقم زدند و زمینه را برای پیوند نسل ها و یکی شدن دل ها فراهم کردند. در کشور ما نیز کم نیستند روزهایی که از آن به عنوان روزهای تاریخی و سرنوشت ساز ملت ایران یاد می کنند. روزهایی همچون 22 بهمن 1357، 12 فروردین 1358، سوم خرداد 1361 و هشت سال دفاع مقدس که تک تک روزهای آن یادآور حماسه آفرینی و تاریخ سازی بهترین فرزندان این سزمین می باشد. روزهایی که همواره در دفتر تاریخ این مرز و بوم باقی می مانند و هیچگاه از یاد و خاطره ایرانیان در گذر از تاریخ پاک نمی شوند.
حجت الاسلام بابایی در ادامه افزود: جنس و ماهیت روز 9 دی را نیز باید از جنس و ماهیت سایر روزهای تاریخی و سرنوشت ساز ملت ایران دانست. روزی که در آن پاسخ محکم و قاطعی به حرمت شکنان و به سخره گیرندگان اعتقادات و باورهای دینی و مذهبی مردم داده شد و بار دیگر توطئه چینی ها و تفرقه افکنی های دشمنان داخلی و خارجی این مرز و بوم با شکست وناکامی مواجه شد.
عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر در ادامه بیان داشت : نهم دي ماه نمايش بصيرت انقلابي مردم بود . بصيرتي كه غبارها و نقاب ها را كنار زد و چهره واقعي مدعيان و فتنه گران را نشان داد ، چهره كساني كه به خاطر رسيدن به قدرت از هيچ تلاشي حتي ضربه زدن به ريشه هاي انقلاب و اركان ركين نظام اسلامي دريغ نكردند. چهره كساني كه سال ها با نقاب انقلاب گري در صفوف مردم نفوذ كرده بودند و ولايتمداري را فقط در شعار و ظاهر و نه در عمل و رفتار از خودشان بروز داده بودند، يقيناً بزرگ ترين پيام حماسه نهم دي ضرورت بصيرت مداري و پرهيز از غفلت بود .
حجت الاسلام بابایی در ادامه اظهار داشت: حماسه نهم دي پيام مهم ديگري داشت و آن زنگ بيدار باش خواص بود . انتخابات دهم به خوبي اين مسئله را نمايان ساخت كه سطح بصيرت توده مردم و عوام از بسياري از خواص بالاتر است، در واقع فريادهاي كوبنده مردم در راهپيمايي نهم دي تأكيدي مجدد بود به هشدارهاي مستمر رهبر بيدار انقلاب مبني بر هوشياري و بصيرت خواص و نخبگان جامعه.  رهبر معظم انقلاب بارها و بارها نقش و جايگاه و تكاليف نخبگان و خواص را گوشزد كرده بود. معظم له به خواص توصيه كرده بود كه هر حرف، هر اقدامي ، هر تحليلي كه به دشمن كمك كند در مسير خلاف ملت است . ايشان به خواص هشدار داده بودند كه خيلي مراقب باشند، مراقب حرف زدن ، مراقب موضع گيري كردن و ... ولي برخي از خواص در اين امتحان مردود شدند و حضور آگاهانه مردم اين زنگ خطر را به صدا درآورد .
لذا امروز فتنه گران دنبال طراحی فتنه های بزرگتر هستند و دنبال فرصت می گردند و تنها راه خنثی کردن فتنه گری فتنه گران بزرگداشت حماسه 9 دی و بصیرت و بیداری مردم و مسئولان دلسوز است و باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم چراکه یکی از برنامه های دشمن در بحث نفوذ دو قطبی کردن جامعه و ایجاد شکاف بین مردم و نظام می باشد. چون دشمن از اتحاد می ترسد و تا ملت عزیز ایران متحد و هم صدا باشند و پشت سر رهبر عزیز حرکت کنند یقینا دشمنان خارجی و مزدوران پیاده نظام آنها در داخل کشور هم به نتیجه نخواهند رسید.
                                                                                                                                                                                                     والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته   1395/10/7
                                                                                                                                                                         سیدمحمدبابایی
                                                                                                                                                               رییس اداره تبلیغات اسلامی
                                                                                                                                                                       شهرستان بهشهر

  

  

دیدگاه شما در مورد : 9 دی انقلاب بصیرت ایران بود

9 دی انقلاب بصیرت ایران بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر