صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

باجناق سرمربی مشهور برای او تیم می بندد

باجناق سرمربی یکی از تیم های مطرح فوتبال ایران یکی از افرادی است که در فصل نقل و انتقالات برای جذب بازیکنان مورد نظر این تیم نقش پر رنگی دارد.

کد خبر : 43884

تاریخ انتشار : 06/10/1395 - 19:00


 فعالیت افراد بی ارتباط با فوتبال در بازار نقل و انتقالات اکنون جز عادی فوتبال ایران شده است و نباید از فعالیت دوستان و اطرافیان سرمربیان تیم ها در فصل نقل و انتقالات تعجب کرد.

باجناق یکی از سرمربیان مطرح فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات تابستانی و زمستانی به دلیل ارتباط نزدیکی كه با برخی بازیکنان دارد، در جذب بازیکنان مورد نظر این سرمربی نقش دارد.

این فرد که در ابتدای فصل نيز 4 بازیکن جدید را به همراه خود به تیم جدید این سرمربی برد، در فصل نقل و انتقالات زمستانی نیز با توجه به لیست این سرمربی در حال مذاکره با گزینه های جدید است که این گزینه ها نیز دوستان نزدیک او به شمار می روند.

این فرد که البته در انتقال یکی از بازیکنان طبق شنیده ها بر خلاف نظر باجناق خود عمل کرده، فعالیت های خود را از هفته های پیش آغاز کرده است و به زودی یک بازیکن دیگر که رابطه نزدیکی با او دارد، با این تیم قرارداد امضا خواهد کرد.

نکته جالب توجه درباره این فرد این است که تمامی بازیکنانی که با او راهی این تیم شده اند، با وجود کم نام و نشان بودن تبدیل به بازیکنان فیکس این تیم شدند و بسیاری از چهره های مطرح در هفته های گذشته نیمکت نشین این بازیکنان شده اند تا درباره دلایل حضور این بازیکنان در ترکیب اصلی تیم، شائبات مطرح شود.
 


 

  

دیدگاه شما در مورد : باجناق سرمربی مشهور برای او تیم می بندد

باجناق سرمربی مشهور برای او تیم می بندد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر