صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

منصوریان دیر متوجه شد باید به جوانی مثل حسینی اعتماد کند

پیشکسوت فوتبال استقلال تهران گفت: بعد از مدت‌ها از بازی استقلال لذت بردم و به نظرم منصوریان دیر متوجه شد که باید به جوانان اعتماد کند.

کد خبر : 43856

تاریخ انتشار : 06/10/1395 - 18:20


به گزارش خط امید به نقل از فارس، حسن روشن، پیشکسوت فوتبال استقلال تهران در خصوص عملکرد استقلال در نیم فصل اول، اختلاف اعضای هیئت‌مدیره، عملکرد مدیریت باشگاه، کادر فنی و مسائل دیگر با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان گفت‌وگویی انجام داد که در زیر می‌خوانید:


* بعد از مدت‌ها از بازی استقلال لذت بردم

بازی‌های استقلال به شکلی بود که رغبت نمی‌کردم نگاه کنم ولی یک نیمه بازی مقابل سپاهان را دیدم و بعد از مدت‌ها لذت بردم. این تیم باید همیشه به این شکل جسور و نترس بازی کند و اگر در تمام بازی‌ها به این شکل بود در حال حاضر وضعیتش در جدول خیلی فرق می‌کرد.

* موفقیت تیم یعنی رضایت هواداران

در بازخوردی که از هواداران استقلال گرفتم متوجه شدم از بازی استقلال مقابل سپاهان لذت برده‌اند و همین رضایت هواداران یعنی استقلال کارش را به خوبی انجام داده و موفق بوده است. امیدوارم تلاش مجموعه استقلال هم همیشه برای جلب رضایت هواداران باشد.

* منصوریان دیر متوجه شد باید به جوانان اعتماد کند

یکی از نکاتی که باعث شد استقلال مقابل سپاهان با سایر بازی‌هایش تفاوت داشته باشد این است که منصوریان به بازیکن جوانی مثل حسینی اعتماد کرد. اگر منصوریان به این نکته زودتر پی برده بود شرایط بهتری در نیم فصل اول رقم می‌خورد. خود منصوریان یک روز بازیکن جوانی بود که به او اعتماد شد و توانست خودش را نشان دهد و حالا وقتش است که او چنین فرصتی در اختیار جوانان تیمش قرار دهد.

* رحمتی باید مقابل منصوریان کوتاه بیاید

صحبت‌هایی که در مورد اختلاف رحمتی با منصوریان شنیده می‌شود را نمی‌دانم واقعیت دارد یا نه. ولی اگر نیمکت‌نشینی رحمتی غیرفنی بوده و بین او و منصوریان اختلاف ایجاد شده است، رحمتی باید کوتاه بیاید چرا که زور سرمربی بیشتر است و این بازیکن است که ضرر می‌کند.

* تقصیر سرمربی است که بازیکن در کارش دخالت می‌کند

اگر واقعاً رحمتی در کار منصوریان دخالت کرده است و در مورد مسائل فنی نظر داده است این تقصیر خود منصوریان است که با رفتار خود باعث شده بازیکن چنین اجازه‌ای به خودش بدهد. مربی باید تحت هر شرایطی استقلال کاری خودش را حفظ کند و حتی عوامل بالای دست او هم نتوانند در کارش دخالت کنند چه رسد به یک بازیکن که حالا رحمتی باشد یا هر شخص دیگری.

* حسینی باید به ترکیب اصلی اضافه شود

حسینی بازی خوبی مقابل سپاهان داشت و باید بیشتر به او میدان داده شود. فقط این موضوع باید توسط منصوریان و رحمتی مدیریت شود و او را به خوبی هدایت کنند تا در ابتدای راه دچار غرور نشود و از نظر فنی افت کند.

* کار رحمتی اشتباه بود

رحمتی مقابل سپاهان به آرامی روی نیمکت نشست و مشکلی ندیدم ولی اینکه در فضای مجازی پست معنادار گذاشته و با نیش و کنایه حرف زده است. اگر این موضوع صحت داشته باشد کار اشتباهی است و مشکلات داخلی را نباید در فضای عمومی مطرح کرد.

* هیئت مدیره «عددی» نیست که به منصوریان اولتیماتوم دهد

شرایط استقلال روز به روز بهتر می‌شود و در این شرایط باید از منصوریان حمایت کنند. اصلاً منصوریان برود چه کسی در این مقطع به جایش بیاید؟ اینکه می‌گویند هیئت مدیره به منصوریان اولتیماتوم داده است را قبول ندارم. افتخاری می‌گوید با وزیر صحبت کرده و وزیر اعلام کرده از منصوریان حمایت شود، پس هیئت مدیره نمی‌تواند در این مورد کاری بکند. اصلا هیئت مدیره عددی نیست که بخواهد به منصوریان اولتیماتوم بدهد.

* اسم «ماگات» را هم نمی‌توانند تلفظ کنند

گزینه‌هایی مثل ماگات که مطرح می‌شود واقعاً خنده دار است. ماگات خودش در لیگ چین تیم دارد و چرا باید آنجا را رها کند و در این شرایط به استقلال بیاید و زیر دست چنین مدیرانی کار کند؟ اعضای هیئت‌مدیره که در مورد ماگات صحبت می‌کنند تلفظ صحیح اسم او را هم بلد نیستند. منصوریان باید تا پایان فصل بماند و در آن مقطع تصمیم‌گیری شود.

* استقلال بیش از بازیکن، به تغییر مدیریت نیاز دارد

استقلال در بازیکنانی که جذب کرده مشکل دارد ولی مشکل اصلی این تیم در کادر مدیریت است و تغییرات مدیریتی برای این باشگاه به نظرم واجب‌تر از تغییر در جمع بازیکنان است. با این وجود استقلال در چند پست نیاز به تقویت دارد که امیدوارم منصوریان با چشم باز در نیم فصل خرید کند. 

  

دیدگاه شما در مورد : منصوریان دیر متوجه شد باید به جوانی مثل حسینی اعتماد کند

منصوریان دیر متوجه شد باید به جوانی مثل حسینی اعتماد کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر