صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سگی که جان مدافع پیشین لیورپول را نجات داد+عکس

مدافع پیشین قرمزپوشان آنفیلد اعتراف کرد که سگش باعث شده که او هنوز در قید حیات باشد.

کد خبر : 43853

تاریخ انتشار : 06/10/1395 - 18:18


به گزارش خط امید به نقل از فارس، 

به نقل از تسنیم، در ماه اکتبر امسال ریگوبرت سانگ، عموی الکس سانگ مدافع پیشین بارسلونا که خودش یکی از بازیکنان قدیمی تیم ملی کامرون بود، دچار حمله قلبی شد و به همین دلیل چند روز در حالت کما به سر می‌برد. حال ریگوبرت به حدی وخیم بود که خانواده‌‌اش مجبور شدند او را با هواپیما به پاریس انتقال دهند تا ادامه مراحل درمانش در این شهر انجام شوند.

اکنون با بهبودی نسبی، ریگبورت سانگ اعتراف کرده که زنده ماندش را مدیون سگش است. او در گفت‌و‌گو با نشریه اکیپ اعلام کرد که اگر سگش نبود در اثر حمله قلبی جانش را از دست داده بود.
سگی که جان مدافع پیشین لیورپول را نجات داد+عکس

ریگبورت سانگ که هنگام دچار شدن به حمله قلبی در منزل خود در پایتخت کامرون حضور داشت، درباره ماجرای که باعث زنده ماندن او شد، گفت: زمانی که حالم بد شد، سگم دیوانه‌وار و بدون وقفه پارس می‌کرد. او آنقدر پارس کرد که همه مطلع شدند و اینطور بود که فوراً به اورژانس خبر داده شد. اگر سگم نبود، من الان اینجا با شما حرف نمی‌زدم. من زندگی‌ام را مدیون او هستم.

مدافع پیشین متز، لیورپول، گالاتاسرای و ترابزون‌اسپور که اکنون 40 ساله سن دارد، افزود: شانس دیگری که در لحظه دچار شدن به حمله قلبی آوردم این بود که به پهلو افتادم و این باعث شد که راه تنفسم بند نیاید.


 

  

دیدگاه شما در مورد : سگی که جان مدافع پیشین لیورپول را نجات داد+عکس

سگی که جان مدافع پیشین لیورپول را نجات داد+عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر