صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ارتجاع و صهیونیسم کلید زدند

پروژه دو سالانه سلامت جسمی رهبری،دیدار رهبری و دانش آموزان در 13 آبان و سالروز مبارزه با استکبار

داستانسرایی های محور ارتجاع عربی و صهیونیست ها در حالی است که فردا هزاران نفر از دانش آموزان در آستانه روز 13 آبان سالروز مبارزه با استکبار جهانی با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار میکنند...

کد خبر : 4384

تاریخ انتشار : 12/08/1392 - 00:59


پروژه دو سالانه سلامت جسمی رهبری،دیدار رهبری و دانش آموزان در 13 آبان و سالروز مبارزه با استکبار

به گزارش خط امید بهشهر _ هر دو سال یکبار عناصر صهیونیستی و ارتجاع عرب که موفقیت های روز افزون ایران را متاثر از هدایت و رهبری بلا منازع مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای می دانند برای ایجاد یاس و ناامیدی و همچنین دلهره و نگرانی در آحاد مردم ایران  گزارشات بی پایه و اساسی را از وضعیت جسمی رهبر انقلاب منتشر می کنند.

 بولتن نیوز نوشت:، این روند که از سال 1368 به صورت تناوبی و دو سال یکبار توسط مرتجعین منطقه و همچنین صهیونیست ها از آقای جان بولتون نماینده پیشین کاخ سفید آمریکا در سازمان ملل متحد گرفته تا بقیه مرتجعین منطقه باز نشر یافته است و اخیرا نیز برخی رسانه های خارجی عرب و صهیونیستی و همچنین منابع ضد انقلاب در روزهای اخیر این گونه  خبرها را منتشر کرده اند

با توجه به اینکه رهبر انقلاب در طی سه هفته گذشته ملاقات عمومی نداشته است صهیونیست ها به مانند ادوار گذشته موقعیت را برای ترویج شایعات در مورد سلامت رهبر انقلاب مغتنم شمرده و ابتدا رسانه سعودی «العربیه» به انتشار گزارشی در این زمینه پرداخته و متعاقب آن روزنامه «تایمز لندن» که وابسته به محافل صهیونیستی است با این خبر کذب که در خلال یک دیدار خصوصی رهبر انقلاب مشکل جسمی پیدا کرده اند و به درمان خود بعد از آن می پردازند و رسانه سعودی ها العربیه هم که عامل اصلی انتشار این شایعه می باشد می گوید که دو هفته قبل زائرین خانه خدا از ایران که به عربستان آمده بودند برای سلامتی رهبر انقلاب دعا کرده اند! برخی منابع ضد انقلاب نیز گفته اند که عده ای به دنبال آن هستند که در ماه محرم برای ایشان در هیات های مذهبی دعا کنند!

آنها همچنین می گویند که رهبر انقلاب در روز عید غدیر پیامی ارسال نکرده اند ودر روز عید غدیر دیداری نداشته اند.

  این در حالی است که دیدار عید غدیر مانند دیدارهای سالیانه رهبر انقلاب در عید فطر و یا روز مبعث هر ساله انجام نمی شود و یک مراجعه ساده به آرشیو سایت رهبری این مسئله را نشان میدهد.

ضمن اینکه در طول این مدت، رهبری دیدارهای نیز داشته اند از جمله در روز دوشنبه هفته گذشته دیداری با دست اندرکاران همایش جمعیت انجام شد که متن بیانات رهبر انقلاب در این دیدار در قالب پیام در همایش روز پنجشنبه قرائت شد.

همچنین داستانسرایی های محور ارتجاع عربی و صهیونیست ها در حالی است که فردا هزاران نفر از دانش آموزان در آستانه روز 13 آبان سالروز مبارزه با استکبار جهانی با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار میکنند.

شایان ذکر است انتشار گزارشاتی در مورد رهبر انقلاب برای ضربه به نظام ایران از سوی مرتجعین و صهیونیست ها هر دو سال یک بار انجام می شود


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : پروژه دو سالانه سلامت جسمی رهبری،دیدار رهبری و دانش آموزان در 13 آبان و سالروز مبارزه با استکبار

پروژه دو سالانه سلامت جسمی رهبری،دیدار رهبری و دانش آموزان در 13 آبان و سالروز مبارزه با استکبار

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر