صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بازداشت 317 تن دیگر از افسران و درجه داران ارتش ترکیه

317 تن از افسران و درجه داران ارتش ترکیه که دادستانی استانبول به تازگی در چارچوب تحقیقات درباره جنبش فتح الله گولن دستور بازداشت آنان را صادر کرده است ، بازداشت شدند.

کد خبر : 43809

تاریخ انتشار : 05/10/1395 - 10:41


به گزارش خط امید به نقل از فارس،  317 تن از افسران و درجه داران ارتش ترکیه که دادستانی استانبول به تازگی در چارچوب تحقیقات درباره جنبش فتح الله گولن دستور بازداشت آنان را صادر کرده است ، بازداشت شدند.
به گزارش پایگاه اینترنتی تلویزیون تی آر تی ترکیه ، این افراد در میان 530 تن از افسران و درجه داران نیروهای زمینی ، هوایی و دریایی ، ارتش ترکیه هستند که هفته گذشته دستور بازداشت آنان صادر شده بود. 
پلیس ترکیه پس از دستور دادستانی استانبول عملیات گسترده ای را در 58 استان این کشور برای دستگیری این افراد که 280 تن از آنان از افسران و 250 تن از درجه داران هستند ،‌ آغاز کرد. 
بر اساس بررسی های پلیس 4 تن از این افراد در خارج از ترکیه بسر می برند و 30 تن نیز پیشتر در چارچوب تحقیقات درباره فعالیت های جنبش فتح الله گولن دستگیر شده و در بازداشت بسر می برند. 
عملیات نیروهای پلیس برای یافتن 179 تن دیگر از این افراد ادامه دارد و احتمال می رود با ادامه تحقیقات دستور بازداشت شمار دیگری از پرسنل ارتش ترکیه نیز صادر شود.


 

  

دیدگاه شما در مورد : بازداشت 317 تن دیگر از افسران و درجه داران ارتش ترکیه

بازداشت 317 تن دیگر از افسران و درجه داران ارتش ترکیه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر