صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

۳۴۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق‌بخشی تولید در مازندران جذب شد

استاندار مازندران گفت: بیش از ۳۴۲ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق‌بخشی تولید به ۸۲۰ واحد اقتصادی استان پرداخت شده است.

کد خبر : 43785

تاریخ انتشار : 05/10/1395 - 10:05


۳۴۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق‌بخشی تولید در مازندران جذب شد

به گزارش خط امید به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: سیاست‌های ابلاغی در قالب چارچوب اقتصاد مقاومتی در حال اجرایی شدن است.

وی افزود: یکسری فعالیت‌ها در قالب برش استانی در دست اجراست که بسته رونق اقتصادی از جمله آن بوده و 820 واحد تولیدی در دو حوزه صنعت و کشاورزی از 342 میلیارد تومان تسهیلات بهره‌مند شده است.

تبدیل 180 کیلومتر از راههای مازندران به بزرگراه

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از بزرگراه شدن 180کیلومتر از محورهای ارتباطی استان مازندران خبر داد.

حیدر نوروزی درباره بزرگراه شدن راه‌های مازندران افزود: 30 کیلومتر از محور هراز به بزرگراه تبدیل شده و ظرف یک ماه آینده تونل اول سوادکوه به بهره برداری می‌رسد و همزمان روشنایی آن نیز انجام می‌شود.

وی ادامه داد: ایمن‌سازی مسیر هفت کیلومتری حد فاصل تونل‌ها از دیگر اقدامات در محور سوادکوه بوده  و برای تملک اراضی در این محور 50 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

سنددار شدن 4000 هکتار اراضی کشاورزی مازندران

مدیر امور اراضی مازندران گفت: چهار هزار و 200 هکتار از زمین‌های زراعی و باغی شهرستان بهشهر به منظور سند‌دار کردن و بارگذاری در بانک اطلاعات ثبت اسناد و املاک استان ارسال شد.

رضا دوستی ایرانی گفت: اجرای کاداستر در چهار هزار و 200 هکتار از زمین‌های زراعی و باغی شهرستان بهشهر به منظور سند‌دار کردن و بارگذاری در بانک اطلاعات ثبت اسناد و املاک استان ارسال شد.

وی ادامه داد: این اطلاعات در قالب فایل جی آی اس تهیه شده و و در اختیار اداره کل ثبت اسناد و املاک قرار گرفت.

خرید 7000 تن پرتقال صنعتی در مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: از 15 تا30 آذرماه حدود 7 هزار تن پرتقال صنعتی در کارخانه آبگیری و تبدیل به کنسانتره شده است.

دلاور حیدرپور با اشاره به بی سابقه بودن برودت هوای مازندران در آذرماه در تاریخ هواشناسی این استان تصریح کرد: سرمای شدید و بارش برف در ماه گذشته باعث شد تا 90 درصد پرتقال های سردرختی و 50 تا 55 درصد کیوی های روی درخت دچار یخ زدگی شوند.

وی با بیان اینکه برف و سرمای هوا بیش از 900 میلیارد تومان به بخش کشاورزی خسارت وارد کرده است گفت: خوشبختانه کارگروهی خوب باعث شد تا در کوتاه‌ترین زمان بحران، مدیریت و بخشی از خسارات کاهش یابد. 

  

دیدگاه شما در مورد : ۳۴۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق‌بخشی تولید در مازندران جذب شد

۳۴۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق‌بخشی تولید در مازندران جذب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر