صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سردار عمرانی در یادمان عملیات محرم

مردم ایران دشمنان خود را فراموش نمی کنند

مردم هوشیار و فداکار ایران هیچ زمان و در هیچ شرایط دشمن خود را فراموش نمی کنند.

کد خبر : 4374

تاریخ انتشار : 10/08/1392 - 20:23


مردم ایران دشمنان خود را فراموش نمی کنند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، در آستانه سالگرد عملیات محرم ، یادمان شهدای عملیات محرم با حضور  سردار عبدالعلی عمرانی , و دیگر رزمندگان دفاع مقدس برگزار شد.

 

سردار عمرانی در سخنانی گفت : 36 کشور دنیا به همراه صدام حسین بعثی در مقابل انقلاب اسلامی ما صف کشیدند و ضربه های فراوانی  را به کشور عزیزمان وارد کردند ولی مردم هوشیار و فداکار ایران همانطور که هیچ زمانی و در هیچ شرایطی  دشمن خود را فراموش نمی کنند یک وجب خاک و یک پیاله آب هم به دشمن ندادند.

 

این جانباز هشت سال دفاع مقدس ادامه داد : رزمندگان و جوانان بهشهری در میدان جهاد و شهادت حماسه آفریدند برای نمونه عملیات وافجر 8 و فتح فاو حاص رشادت های جوانان بهشهری بود و باید یاد و خاطره این جوانان غیور بهشهری را در هر زمانی  زنده نگه داریم  که به حق در دفاع مقدس حماسه آفریدند.

 

فرمانده دوران دفاع مقدس با نشان دادن وسایل و ادوات جنگی آن زمان به مردم گفت:دانشگاه دیروز جوانان ما خاکریز و میدان مین بود و هدف از این دانشگاه دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی بود و دانشگاه جوانان امروز صحنه علم و دانش و هدف از این پاسداری از خون شهدای علمی و دفاع از دانش بومی ایران اسلامی است.

 

به گزارش خط امید بهشهر در ادامه تئاطر دفاع مقدس اجرا شد و همچنین بسته های فرهنگی در بین مردم توزیع شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : مردم ایران دشمنان خود را فراموش نمی کنند

مردم ایران دشمنان خود را فراموش نمی کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر