صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پوتین فرمان افزایش قدرت هسته‌ای روسیه را صادر کرد

رئیس‌جمهوری روسیه در جمع فرماندهان نظامی این کشور فرمان افزایش توان هسته‌ای روسیه را صادر کرد.

کد خبر : 43709

تاریخ انتشار : 02/10/1395 - 16:49


«ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه در نشست فرماندهان نظامی روسیه در وزارت دفاع این کشور فرمان افزایش قدرت و توان هسته‌ای روسیه را صادر کرد.


بنا بر گزارش شبکه «راشاتودی»، نشست نظامی فرماندهان ارتش روسیه در وزارت دفاع این کشور به ریاست ولادیمیر پوتین در حال برگزاری است و هم‌اکنون «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه در حال سخنرانی در این نشست است.

رئیس جمهوری روسیه در این نشست تأکید کرد، روسیه نیازمند موشک‌هایی است که بتواند در هر پوشش محافظی از هر جنس نفوذ کند.

«سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه در این نشست تأکید کرد، از زمان آغاز عملیات هوایی ارتش روسیه در سوریه، جنگنده‌های روس بیش از 71 هزار پرواز بر فراز سوریه انجام داده و بیش از 35 هزار تروریست‌ را نیز نابود کرده‌اند.

وی افزود، در این عملیات، بیش از 700 مورد از اردوگاه‌های آموزش تروریست‌ها در سوریه نابود شد و بیش از 9 هزار نفر از گروه‌های مسلح، سلاح‌های خود را زمین گذاشته و تسلیم شدند.

وزیر دفاع روسیه همچنین گفت: «به طور کلی، عملیات در سوریه این فرصت را فراهم آورد تا برخی از مشکلات ژئوپولتیک را حل کنیم: سازمان‌های تروریستی بین‌المللی ضربه مهلکی را در سوریه متحل شدند، گسترش آنها در منطقه متوقف شد و همچنین حمایت مالی آنها از گروه‌های شبه‌نظامی مختل گردید، جلوی سرنگونی دولت سوریه گرفته شد و در عین حال یک مجموعه انقلاب‌های رنگی در خاورمیانه و شمال آفریقا ناکام گذاشته شد».

بنا به تأکید وزیر دفاع روسیه، «روند صلح و سازش سیاسی میان احزاب مختلف در سوریه آغاز شده است و تا کنون حدود 1074 شهرک با جمعیت بیش از 3 هزار نفر به رژیم آتش‌بس ملحق شده‌اند و حدود 108 هزار نفر از آوارگان به خانه‌های خود بازگشته‌اند». 

  

دیدگاه شما در مورد : پوتین فرمان افزایش قدرت هسته‌ای روسیه را صادر کرد

پوتین فرمان افزایش قدرت هسته‌ای روسیه را صادر کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر