صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کفاشیان: وزیر ورزش شخصا پیگیر فوتبال است

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وزیر ورزش شخصا پیگیر حوزه فوتبال است و باید از فضای مناسبی که در وزارت ورزش ایجاد شده، استفاده شود.

کد خبر : 43701

تاریخ انتشار : 02/10/1395 - 16:42


به گزارش خط امید به نقل از فارس، علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون صبح امروز در گردهمایی سالانه رؤسای هیات های فوتبال سراسر کشور اظهار داشت: هماهنگی و اتحاد مناسبی که بین اعضای هیات رئیسه وجود دارد بالاترین ارزش است و در سایه این اتحاد موفقیت های بزرگی برای فدراسیون فوتبال ایجاد شده است.


وی در ادامه تصریح کرد: در مقایسه با کشورهای دیگر که حمایت‌ها و بودجه‌های زیاد در حوزه فوتبال دارند، ایران با وجود مشکلات و در سایه اتحاد موفقیت‌های بزرگ به دست آورده است.

کفاشیان با اشاره به اینکه دوره انتقالی سختی را گذرانده‌ایم، خاطر نشان کرد: فضای مناسبی در وزارت ورزش ایجاد شده که باید از این فضا به صورت مناسب استفاده شود، همچنین وزیر ورزش شخصا پیگیر حوزه فوتبال است که این اتفاق بسیار خوب است.

نایب رئیس فدراسیون افزود: در فصل جدید در حال بازسازی شرایط هستیم و میزبانی با وجود سختی‌ها و مشکلاتی که دارد، باعث رشد و توسعه فوتبال می‌شود و باید هماهنگی‌های مناسب برای افزایش میزبانی‌ها صورت گیرد.


 

  

دیدگاه شما در مورد : کفاشیان: وزیر ورزش شخصا پیگیر فوتبال است

کفاشیان: وزیر ورزش شخصا پیگیر فوتبال است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر