صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

۱۱۱۱ واحد تولیدی مازندران متقاضی تسهیلات رونق تولید هستند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه هزار و ۱۱۱ واحد تولیدی استان متقاضی تسهیلات هستند، از پرداخت ۱۸۳ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۲۲۰ واحد تولیدی خبر داد.

کد خبر : 43662

تاریخ انتشار : 01/10/1395 - 11:08


۱۱۱۱ واحد تولیدی مازندران متقاضی تسهیلات رونق تولید هستند

به گزارش خط امید به نقل از مهر، 

محمد محمدپور عمران شامگاه سه شنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران با بیان اینکه تاکنون ۲۲۰ پرونده واحدهای تولید در جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی شده، اظهار داشت: این جلسات هزار و ۶۴۲ مصوبه داشته که از این تعداد۳۰۲ مصوبه اجرا شده و هزار و ۳۴۰ مصوبه در دست اجرا است.

وی در رابطه با تسهیلات رونق تولید، گفت: هزار و ۱۱۱ واحد تولیدی استان متقاضی تسهیلات رونق تولید بودند که از این تعداد۹۶۰ واحد تولیدی در کمیته بررسی مصوب و از این تعداد نیز۷۵۶ مورد در کارگروه استانی مصوب شده و به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از مجموع واحدهای تولیدی که برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند تاکنون ۱۸۳میلیارد تومان به۲۲۰ واحد تولیدی تسهیلات داده شده است.

محمدپورعمران  تسریع در روند پرداخت تسهیلات رونق تولید توسط بانک‌های عامل شده و ابراز کرد: پرداخت این تسهیلات تأثیر بسزایی در خروج از رکود و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و به تبع آن افزایش میزان اشتغال دارد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : ۱۱۱۱ واحد تولیدی مازندران متقاضی تسهیلات رونق تولید هستند

۱۱۱۱ واحد تولیدی مازندران متقاضی تسهیلات رونق تولید هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر