صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خطر جدی گابریل برای سرخ‌پوشان

وکیل هافبک برزیلی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از فیفا خواسته این باشگاه را جریمه کند.

کد خبر : 43655

تاریخ انتشار : 01/10/1395 - 10:57


به گزارش خط امید به نقل از فارس، فرناندو گابریل پس از یک نیم‌فصل حضور در تیم فوتبال پرسپولیس، ابتدای لیگ برتر پانزدهم از این باشگاه جدا شد.

این بازیکن برزیلی مبلغ قرارداد 120 هزار دلار از باشگاه پرسپولیس طلب دارد که برای دریافت مطالبات خود به فیفا شکایت کرده است.

پرونده شکایت گابریل از باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی فیفا در جریان است. فیفا مهلتی 10 روزه تا تاریخ 31 اکتبر (10 آبان) به باشگاه پرسپولیس داد تا مطالبات این بازیکن را پرداخت کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی هستند 40 هزار دلار به گابریل پرداخت کرده‌اند اما نماینده ایرانی او ادعا می‌کند تنها 22 هزار دلار پرداخت شده است. این تناقض‌گویی‌ها باعث شده وکیل برزیلی گابریل از فیفا درخواست کند پرسپولیس با جریمه روبرو شود. رأی رسمی فیفا احتمالاً اوایل سال 2017 صادر می‌شود که ممکن است دردسری جدی برای سرخ‌پوشان ایجاد و حتی این تیم را با خطر کسر امتیاز مواجه کند.

این در حالی است که مدیران باشگاه پرسپولیس حداقل در ظاهر، پرونده گابریل را چندان جدی قلمداد نمی‌کنند اما وکیل برزیلی این بازیکن به صورت کاملاً جدی در فیفا پیگیر پرونده موکل خود است و شاید پرسپولیس در فصلی که مدعی جدی قهرمانی است، به سرنوشت تلخی دچار شود.


 

  

دیدگاه شما در مورد : خطر جدی گابریل برای سرخ‌پوشان

خطر جدی گابریل برای سرخ‌پوشان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر