صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برانکو «امید» را نمی‌خواست؟!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه روز گذشته (دوشنبه) هیئت مدیره این باشگاه اصراری بر حفظ مهاجم تیمش نکرده و گفته این بازیکن می‌تواند برای گذراندن دوران خدمت خود به تیم دیگری برود.

کد خبر : 43646

تاریخ انتشار : 01/10/1395 - 10:50


به گزارش خط امید ب نقل از فارس، در جلسه هیئت مدیره باشگاه که روز دوشنبه در محل باشگاه پرسپولیس با حضور همه اعضا و همچنین برانکو ایوانکوویچ برگزار شد، بحث سرباز شدن امید عالیشاه هم مورد بررسی قرار گرفت.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش بودند راهی را پیدا کنند که کاپیتان دوم سرخ‌پوشان را در این تیم نگه دارند اما این اتفاق رخ نداد و عالیشاه برای گذراندن دوران خدمت مقدس سربازی به تیمی نظامی خواهد پیوست.

جالب اینجاست که برانکو در این جلسه اصراری بر حفظ عالیشاه نکرده و گفته این بازیکن می‌تواند برای گذراندن دوران خدمت خود به تیم دیگری برود. شنیده می‌شود سرمربی پرسپولیس که به شدت روی مسائل انضباطی حساس است، هنوز مسئله انضباطی عالیشاه را فراموش نکرده و به همین دلیل با جدایی او مخالف نیست.

پیش از این هم نوراللهی به دلیل اعتراض به تعویض خود در دیدار برگشت فصل گذشته مقابل سپاهان مورد غضب برانکو قرار گرفت و به یک نیمکت‌نشین ثابت در پرسپولیس تبدیل شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : برانکو «امید» را نمی‌خواست؟!

برانکو «امید» را نمی‌خواست؟!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر