صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نیم فصل دوم بازی‌ها برای ما سخت‌تر است

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: بازی به بازی پیش می‌رویم و اصلاً به قهرمانی فکر نمی‌کنیم، نیم فصل دوم برای ما به مراتب سخت‌تر خواهد بود و باید

کد خبر : 43644

تاریخ انتشار : 01/10/1395 - 10:49


 رضا لک در خصوص شرایط تیم فوتسال گیتی‌پسند برای شروع نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: شرایط خوبی در طول تعطیلات داشتیم، با توجه به اینکه اکثر بازیکنان ما مخصوصاً ملی‌پوشان مدت زیادی درگیر بازی و تمرینات بودند، یک استراحت 10 روزه در نظر گرفتیم و پس از آن تا کنون 12 جلسه تمرین داشتیم و در شرایط آمادگی خوبی هستیم.

وی افزود: دو بازیکن مصدوم داشتیم که برونو و محمد کشاورز بودند، برونو آماده بازی است ولی کشاورز هنوز مدتی کار دارد تا به شرایط بازی برسد و تلاش می‌کنیم زودتر این بازیکن را برای حضور در میدان آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند با اشاره به شرایط تیمش در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: همه در مورد قهرمانی ما صحبت می‌کنند ولی ما اصلاً به فکر این موضوع نیستیم و هفته به هفته به فکر پیروزی در هر دیدار خواهیم بود. فکر کردن به قهرمانی تمرکز را از ما می‌گیرد، ضمن اینکه در نیم فصل دوم تیم‌ها به فکر جبران مافات هستند و اکثراً با اضافه کردن بازیکن، خود را تقویت کرده و از هر جهت بازی‌ها برای ما به مراتب سخت‌تر از نیم فصل اول خواهد بود.

لک در مورد بازی مقابل مقاومت البرز گفت: مقاومت تیم خوبی است و فلاح عملکرد خوبی در این تیم داشته است و بازی دشواری خواهیم داشت که امیدوارم با پیروزی و کسب هر 3 امتیاز از زمین خارج شویم.

وی در پایان تصریح کرد: امیدوارم کمیته استیناف 3 امتیاز ما را در بازی با حفاری برگرداند تا با شرایط بهتر و آرامش بیشتری در ادامه رقابت‌ها حاضر شویم. 

  

دیدگاه شما در مورد : نیم فصل دوم بازی‌ها برای ما سخت‌تر است

نیم فصل دوم بازی‌ها برای ما سخت‌تر است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر