صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

صعود اتلتیکومادرید و ویارئال به مرحله بعد کوپا دل ری

اتلتیکومادرید با شکست گیخوئلو و ویارئال با پیروزی برابر تولدو در مجموع دو بازی رفت و برگشت به مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری صعود کردند.

کد خبر : 43638

تاریخ انتشار : 01/10/1395 - 10:35


به گزارش خط امید به نقل از ایسنا، دیدارهای برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی کوپا دل ری سه‌شنبه شب در اسپانیا برگزار شد. در مهم‌ترین بازی اتلتیکومادرید چهار بر یک مهمانش گیخوئلو را شکست داد و با توجه به نتیجه دیدار رفت (شش بر صفر به نفع اتلتیکو) تیم اسپانیایی به یک هشتم نهایی صعود کرد. گل‌های اتلتیکو را در این بازی نیکلاس گایتان, خوان فران, آنخل کورئا و فرناندو تورس به ثمر رساندند. گیخوئلو در دقیقه ۳۳ با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره شد.

در دیگر بازی مهم سه‌شنبه شب ویارئال برابر تولدو یک بر یک متوقف شد. ویارئال با توجه به پیروزی سه بر صفر در دیدار رفت به مرحله بعد صعود کرد.

رئال سوسیداد نیز با تساوی یک بر یک مقابل وایادولید به یک‌هشتم صعود کرد. بازی رفت سه بر یک به نفع رئال به پایان رسیده بود.

مالاگا از جام حذفی اسپانیا حذف شد. این تیم برابر کوردوبا چهار بر سه شکست خورد. دیدار رفت نیز با پیروزی دو بر صفر کوردوبا به پایان رسیده بود.

لاس پالماس با شکست اوئسکا در میان ۱۶ تیم برتر کوپا دل ری قرار گرفت. این تیم توانست دو بر یک اوئسکا را شکست دهد. در بازی رفت دو تیم به تساوی دو بر دو رسیدند.

امشب دیگر دیدار های این مرحله برگزار می شود که در مهم‌ترین بازی بارسلونا میزبان ارکولس است. 

  

دیدگاه شما در مورد : صعود اتلتیکومادرید و ویارئال به مرحله بعد کوپا دل ری

صعود اتلتیکومادرید و ویارئال به مرحله بعد کوپا دل ری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر