صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر مطرح کرد

بصیرت مردم ایران 34 سال جلوتر از مردم دنیا/مسئولین یکدیگر را تخریب نکنند

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت : بصیرت مردم ایران و رهبری انقلاب اسلامی 34 سال از جهان جلوتر است.

کد خبر : 4363

تاریخ انتشار : 10/08/1392 - 21:03


بصیرت مردم ایران 34 سال جلوتر از مردم دنیا/مسئولین یکدیگر را تخریب نکنند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه امروز  بهشهر  گفت : انسان نباید اصل را رها کند که اگر اصل رها شود به معنای شرک به خدا است چراکه اصل خود خدا است و همه باید به سمت خدا هدایت شویم.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود : متاسفانه نام هایی که امروزه خانواده ها برای فرزندان خود انتخاب می کنند یا  نام های خارجی است و یا اسامی قدیمی است و کمتر از نام اهل بیت  استفاده می کنند و این یعنی به لباس دشمن در آمدن.

 

جباری با تاکید بر این که خانواده های ما اصل را رها کرده اند افزود: وقتی خانواده ها در زندگی خود به مسائلی  مانند نام زیبا،غذای درست ، لباس و پوشاک آراسته و روابط اجتماعی که خدا در قرآن به آن تاکید کرده است کم تفاوت شده و از الگوهای غربی استفاده می کنند شاهد بروز بیماری های اخلاقی،بیماری های جسمی و بیماری های اجتماعی در جامعه هستیم

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در خطبه دوم نماز جمعه امروز به  روز ۱۳ آبان سالروز تبعید حضرت امام و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام اشاره کرد و گفت : از جمله وظیفه هایی که لانه جاسوسی  آمریکا به نام سفارت خانه در ایران داشت بمب گذاری بیت امام (ره) و هدایت گروه های سیاسی در ایران بود.

 

سید صابر جباری تصریح کرد : وقتی امروزه اروپا بعد از 34 سال متوجه شده است که آمریکا به اسم سفارت خانه در همه جا لانه جاسوسی دارد بدیمن معناست که بصیرت مردم ایران و رهبری انقلاب اسلامی 34 سال از جهان جلوتر است و الان اقرار دارند که در جریان تسخیر لانه جاسوسی حق با ایران بود و ایران درست می گفت.

 

امام جمعه بهشهر با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب ناظر بر همه جریانات و اتفاقات کشور است افزود : مسئولین باید کنار یکدیگر باشند و به گونه ایی عمل کنند  تا مردم را امیدوار کنند ،مسئولین از تخریب یکدیگر بپرهیزند و به گونه ایی سخن نگویند که گویا تا به حال هیچ خدمتی انجام نشده است.

 

 سید صابر جباری در پایان  سخنان خود به وضعیت نا بسامان گرانی ها اشاره کرد و گفت : بازاریان عزیز روز بروز قیمت ها را در بازار افزایش ندهید و انصاف را سر لوحه کار خود قرار دهید ، قیمت ها را به گونه ایی تنظیم کنید که مردم بتوانند خرید کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : بصیرت مردم ایران 34 سال جلوتر از مردم دنیا/مسئولین یکدیگر را تخریب نکنند

بصیرت مردم ایران 34 سال جلوتر از مردم دنیا/مسئولین یکدیگر را تخریب نکنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر