صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

منصوریان: دایی به ما روی نیمکت توهین کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که دیگر در ورزشگاه تختی بازی نکنیم.

کد خبر : 43614

تاریخ انتشار : 01/10/1395 - 10:17


به گزارش خط امید به نقل از فارس، علیرضا منصوریان پس از شکست در مقابل نفت تهران در مورد این بازی اظهار داشت: بازی نفس‌گیر و سنگینی بود اولین مسئله‌ای که باید به آن بپردازیم این است که داور جریان بازی را در دقیقه اول عوض کرد. من بین دو نیمه فیلم بازی را دیدم و متوجه شدم که داور به اشتباه خطای پنالتی اعلام کرده است.


وی با بیان اینکه 80 دقیقه دویدیم تا بتوانیم بازی را مساوی کنیم‌،خاطر نشان کرد: به عقیده من داور نه تنها نباید پنالتی می‌گرفت بلکه باید به رضاوند هم کارت نشان می‌داد اما این کار را نکرد و جریان بازی عوض شد حتی در بازی برابر پدیده هم داور خطای هند بازیکن حریف در داخل محوطه جریمه را ندید. هفته قبل هم مقابل تراکتور کارشناسان بین هند بودن و نبودن یک صحنه به سود استقلال بحث کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: داوری سرنوشت تیم ما را عوض کرد فقط امیدوارم خطایی که روی برزای گرفته شد واقعاً بیرون محوطه بوده باشد وگرنه باید بگویم که داور 100درصد تأثیرگذار بود و از عوامل شکست‌مان به شمار می‌رفت. 

وی ادامه داد:‌ روی یک بی‌انضباطی بازی از دست ما خارج شد و مبعلی با دو ضربه ایستگاهی دروازه ما را باز کرد. گاهی سرمربی تیم تأثیری در شرایط داخل زمین ندارد و این بازیکنان هستند که باید شرایط را اداره کنند. به بازیکنان گفته بودم که باید احساس مسئولیت داشته باشند و به هم‌تیمی‌های خود کمک کنند اما شرایط به گونه‌ای شد که بازی برده را از دست دادیم.

منصوریان عنوان کرد: سال قبل فکر نمی‌کردم که شرایط امسال برایم اینقدر سخت شود از هواداران خجالت‌زده هستم و امیدوارم در ادامه کار باز هم ما را حمایت کنند تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در مورد اظهارات دایی و گلایه‌هایش از او تصریح کرد: من بیش از 20 سال است که با دایی رفیق هستم متأسفانه زمانی که او عصبی می‌شود هر چه به دهانش می‌آید می‌گوید. زمانی که هواداران ما به علی دایی بی‌احترامی کردند من وظیفه خود دانستم که با دست به آنها اشاره کرده تا به کارشان ادامه ندهند. من با فحش و ناسزا کاملاً‌مخالف هستم.

وی افزود:‌من شاگرد مربیانی بودم که این‌ها را به من یاد دادند اما سوال اینجاست که آیا وقتی من به هواداران می‌گویم علیه کسی فحاشی نکنند مانور تبلیغاتی انجام داده‌ام. علی دایی در بین دو نیمه به من گفت شعارهایی که تماشاگران می‌دهند نثار نیمکت‌ خودتان باشد که من به او گفتم این کار درست نیست چرا که بزرگ‌ترهای ما روی نیمکت نشسته‌اند به هر حال از دایی عذرخواهی می‌کنم و باید بگویم رفتار من تأثیری روی داوری نداشت.

منصوریان اظهار داشت:‌در یک صحنه دانشگر پای بازیکنان ما را شوت کرد اما داور خطایی نگرفت در مجموع فضای داوری خورشیدی را درک نکردم و البته باید تأکید کنم که هیچ داوری تحت تأثیر حرکات من قرار نمی‌گیرد چرا که اصلا مرا نمی‌بیند و خودش بسیار تحت فشار است واقعاً‌ اگر خیلی تأثیرگذار بودم در دقیقه یک داور به ضرر ما پنالتی نمی‌گرفت یا هفته گذشته پنالتی ما برابر پدیده را می‌گرفتند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: به هر حال بازی برده را باختیم و علتش هم بی‌انضباطی روی یک حرکت بود باید تمرین کنیم و نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. هفته آینده در لیگ باید مقابل سپاهان قرار بگیریم برای این بازی باید عیب و ایرادهای خود را برطرف کنیم و البته جمله پایانی را بگویم که امیدوارم دیگر در ورزشگاه تختی بازی نکنیم.


 

  

دیدگاه شما در مورد : منصوریان: دایی به ما روی نیمکت توهین کرد

منصوریان: دایی به ما روی نیمکت توهین کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر