صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

فدراسیون باید مقدمات بازگشت شمسایی به تیم ملی را فراهم کند

مدیرفنی تیم فوتسال تاسیاست دریایی گفت: در پست طیبی احساس خلاء می‌کردیم و یک بازیکن برزیلی اضافه کردیم، البته هیچ بازیکنی در جهان نمی‌تواند جای خالی طیبی را پر کند.

کد خبر : 43582

تاریخ انتشار : 30/09/1395 - 14:56


به گزارش خط امید به نقل از فارس، 

محمود خوراکچی در خصوص شرایط تیم فوتسال تاسیسات دریایی در آستانه شروع نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و در فاصله 22 روزه تعطیلات برنامه ریزی خوبی داشتیم، چند روز استراحت،‌ تمرینات ریکاوری و تمرینات بدنسازی از جمله فعالیت‌های ما در تعطیلات بود.

وی افزود: یک بازیکن برزیلی به اسم کوکو هم به جمع ما اضافه شده است که 2 جلسه تمرینی در کنار ما بوده و از عملکردش رضایت داریم، به دلیل اینکه تازه به جمع ما اضافه شده است کمی زمان می‌برد تا با شرایط اخت شود و بتوانیم از حضورش بهره ببریم.

مدیرفنی تیم فوتسال تاسیاست دریایی در مورد اینکه کوکو به جای طیبی جذب این تیم شده است گفت: هیچ بازیکنی در دنیا نیست که بتواند جای طیبی را پر کند. ما با توجه به گزینه‌های موجود در بین بازیکنان آزاد سعی کردیم بهترین بازیکن را در پستی که احساس خلاء می‌کردیم جذب کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی برای ما داشته باشد.

خوراکچی در رابطه با دیدار تیمش مقابل ارژن شیراز خاطر نشان کرد: بازی‌های اخیر ارژن را بررسی کرده‌ایم و این تیم شرایط خوبی دارد و بازی با کیفیتی از خودش به نمایش می‌گذارد و کار سختی مقابلش داریم ولی با تدابیر کادر فنی برای هر 3 امتیاز به میدان می‌رویم و امید زیادی داریم که بتوانیم پیروز شویم.

وی در پایان با اشاره به صحبت‌های بازگشت وحید شمسایی به تیم ملی خاطر نشان کرد: شمسایی در تیم ملی شاگرد من بوده و در حال حاضر همکار هستیم. خود وحید هیچ وقت درخواست بازگشت به تیم ملی را نداشته ولی باید توجه کنیم این افتخار مربوط به فوتسال ایران است نه یک شخص خاص، همانطور که برزیلی‌ها ارزش این افتخار را می‌دانند و برای بازگشت فالکائو برنامه‌ریزی می‌کنند، فدراسیون فوتبال ایران هم باید به فکر بازگرداندن شمسایی به تیم ملی باشد.


 

  

دیدگاه شما در مورد : فدراسیون باید مقدمات بازگشت شمسایی به تیم ملی را فراهم کند

فدراسیون باید مقدمات بازگشت شمسایی به تیم ملی را فراهم کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر