صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

چرا الهلال برای میزبانی از پرسپولیس عمان را انتخاب کرد؟

مدیر تیم فوتبال الهلال عربستان دلیل انتخاب عمان برای میزبانی از پرسپولیس در بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا را بیان کرد.

کد خبر : 43579

تاریخ انتشار : 30/09/1395 - 14:52


به گزارش خط امید به نقل از تسنیم، صادق فهد درباره انتخاب مسقط، پایتخت عمان به عنوان زمین بی‌طرف این تیم در بازی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس گفت: بازی وسط هفته برگزار می‌شود و این مسأله باعث محدودیت‌های برای حضور بیشتر تماشاگران در ورزشگاه خواهد شد. ما با تجربه‌ای که از بازی سال گذشته برابر تراکتورسازی در عمان داشتیم و محبوبیت الهلال در کشور خواهرخوانده‌مان را  دیدیم تصمیم گرفتیم تا مسقط به عنوان محل میزبانی‌مان از پرسپولیس برگزیده شود. به حضور هواداران نیز در این بازی جهت حمایت از تیم الهلال امیدوار هستیم.


وی در ادامه با اشاره به جلسه تیم‌های عربستانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال این کشور و تأکید بر فشردگی رقابت‌ها در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا و احتمال به تعویق افتادن جام ولیعهد در خصوص تقویت فنی تیم الهلال گفت:  رامون دیاز (سرمربی آرژانتینی الهلال) پس از اردوی آماده‌سازی در امارات یکی از بازیکنان بومی یا خارجی را کنار می‌گذارد و بازیکن جدیدی جذب خواهد شد. نام این بازیکن نیز در فهرست نهایی تیم الهلال عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می‌شود.

دیدار برگشت تیم‌های الهلال و پرسپولیس در گروه D لیگ قهرمانان آسیا با توجه به انتخاب قطعی این تیم عربستانی چهارم اردیبهشت ماه سال 1396 در عمان برگزار خواهد شد. البته باشگاه پرسپولیس هنوز محل میزبانی خود از تیم الهلال عربستان در بازی رفت سوم اسفند ماه سال جاری را مشخص نکرده است.
 


 

  

دیدگاه شما در مورد : چرا الهلال برای میزبانی از پرسپولیس عمان را انتخاب کرد؟

چرا الهلال برای میزبانی از پرسپولیس عمان را انتخاب کرد؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر