صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آغاز فروش اینترنتی «شب‌نامه»

مسئول مسئول امور رسانه‌ای مستند «شب‌نامه» از فروش اینترنتی این مستند از امروز خبر داد.

کد خبر : 43571

تاریخ انتشار : 30/09/1395 - 14:26


به گزارش خط امید به نقل از تسنیم، مهرداد خوشبتی مسئول مسئول امور رسانه‌ای مستند «شب‌نامه» از آغاز فروش اینترنتی مستند «شب‌نامه» خبر داد و گفت: فروش اینترنتی مستند «شب‌نامه» از امروز (سه‌شنبه، 30 آذر) از طریق مراجعه کاربران با پایگاه اطلا‌ع‌‌رسانی این مستند آغاز می‌شود.

وی هدف از فروش اینترنتی مستند «شب‌نامه» را استقبال گسترده اقشار مختلف مردم، به‌ویژه دانشجویان دانست.

مسئول مسئول امور رسانه‌ای مستند «شب‌نامه» با بیان اینکه در سالروز 16 آذر امسال این مستند 70 اکران در سراسر کشور، اعم از دانشگا‌ه‌ها و دیگر مراکز فرهنگی داشته است، اظهار کرد: از زمان اکران مستند «شب‌نامه» در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز فرهنگی، بیش از 350 ثبت درخواست اکران برای این مستند داشته‌ایم که این اکران‌‌ها از 30 استان کشور بوده است.

خوشبتی همچنین، تصریح کرد: علاقه‌مندان به اکران مستند «شب‌نامه»، جهت تعیین وقت قبلی‌ به منظور خرید اینترنتی مستند «شب‌نامه» می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی shabnaameh.ir مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان به مستند «شب‌نامه» می‌توانند به کانال این مستند مراجعه کنند.

مستند «شب‌نامه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمهدی کرباسی و رضا صادقی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا جعفریان در مرکز مستند «سفیر فیلم» تولید شده و در آن ابعاد پروژه نفوذ توسط «سیامک نمازی» یک ضد انقلاب به تصویر کشیده شده است.

«نمازی» یکی از چهره‌های اصلی عناصر نفوذ در کشور معرفی شده و مدتی پیش توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دستگیر و توسط دستگاه قضایی محکومیت وی قطعی شده است.

«سیامک نمازی» که به همراه پدرش «باقر نمازی» بنابر اعلام جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران هر کدام به ده سال زندان محکوم شده‌‌اند به عنوان یکی از شاه‌مهره‌های جاسوسی و نفوذ در کشور شناخته می‌شوند.

همچنین، مستند «شب‌نامه» در ماه‌های اخیر با استقبال خوب دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف از جمله صنعتی شریف و امام صادق رو‌برو شد که با این وجود، از اکران این مستند در دانشگاه‌های تهران و تربیت مدرس جلوگیری به عمل آمد.

چندی پیش کانال مستند «شب‌نامه» در فضای مجازی به طرز مشکوکی از دسترس عمومی و مدیران آن خارج شد.


 

  

دیدگاه شما در مورد : آغاز فروش اینترنتی «شب‌نامه»

آغاز فروش اینترنتی «شب‌نامه»

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر