صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جوابیه دانشگاه علوم پزشکی در پی فوت یک بانوی باردار یزدی

ویژه های خبری : پاسخ دکتر دهقان به اعتراض ها در پی فوت بانوی باردار یزدی /اظهارات استاندار در مورد انتصاب مدیران غیر بومی /اظهارات امام جمعه ابرکوه در مورد حقوق های نجومی/ افزایش آمار طلاق در استان / رواج پدیده کابل دزدی

کد خبر : 43568

تاریخ انتشار : 30/09/1395 - 14:24


به گزارش خط امید به نقل از مهر، ویژه های خبری دوشنبه شب اعتراض اهالی زردین به فوت یک بانوی یزدی در پی عمل سزارین در بیمارستان شهید صدوقی یزد و جوابیه دانشگاه علوم پزشکی یزد .... دکتر دهقان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی گفته موضوع در سازمان پزشکی قانونی و کمیته تخصصی با جدیت در حال بررسیه .

روزنامه بشارت یزدنوشت استاندار در سفر به بافق در واکنش به انتقاد از انتصاب مدیران غیربومی گفته نگاه بومی و غیربومی اختلاف برانگیزه و باید این نگاه رو از بین برد . میرمحمدی افزوده معیار انتخاب مدیران ، شایستگی ، توانمندی ، تجربه ، شجاعت ، مردمداری ، اشراف کاری و سوابق حسنه است نه بومی یا غیربومی بودن .

سرو ابرکوه نوشت امام جمعه ابرکوه از دانشجویان خواسته در قبال حقوق های نجومی ، بی عدالتی درحقوق و مزایا و شکاف و اختلاف طبقاتی بی تفاوت نباشند. حجت الاسلام حسینی با انتقاد از قانونی خواندن دریافت حقوق های نجومی گفته تشکل های دانشجوئی و دانشگاهی باید در دفاع از حقوق ملت و بیت المال و مقابله با حرام خواری موضعگیری داشته باشند.

افزایش آمار طلاق در استان . خبرگزاری فارس نوشت معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان یزد گفته در 6 ماه نخست سال جاری 920 طلاق در استان یزد به ثبت رسیده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چشمگیری داشته . رفاهی افزوده یکی از اصلی‌ترین علل طلاق در میان زوجین یزدی، دخالت اطرافیان و پس از آن عدم تمکین، بی‌توجهی و عدم مهارت همسرداریه.

عکسی از محمدفقیه خراسانی،عضو شورای اسلامی یزد که در حمایت از سه شنبه های بدون خودرو به جای فشار دادن بر پدال گاز رکاب می زنه و بانوی جهانگرد سوئیسی که با دوچرخه اش به یزد رسیده

رواج پدیده کابل دزدی در یزد و عکسی که یزدتیتر از دزدیده شدن کابل های برق در خیابان امام منتشر کرده 

  

دیدگاه شما در مورد : جوابیه دانشگاه علوم پزشکی در پی فوت یک بانوی باردار یزدی

جوابیه دانشگاه علوم پزشکی در پی فوت یک بانوی باردار یزدی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر