صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یک بازیکن گمنام در تیررس منصوریان

این احتمال وجود دارد استقلال در نقل و انتقالات دست به جذب یک بازیکن گمنام بزند. بازیکنی که گفته می‌شود می تواند آینده درخشانی در فوتبال ایران داشته باشد.

کد خبر : 43505

تاریخ انتشار : 29/09/1395 - 20:04


به گزارش خط امید به نقل از مهر، دوران نقل و انتقالات زمستانی از راه می‌رسد و بسیاری از تیم های لیگ برتر به دنبال استفاده از این فرصت به منظور ترمیم نقاط ضعف خود هستند. تیم استقلال و علیرضا منصوریان هم از این قاعده مستنثنی نیستند. این تیم هم به دنبال جذب بازیکنان مورد نیازش برای نیم فصل دوم است.


گرچه نام های بزرگی بعنوان گزینه نقل و انتقالاتی استقلال در رسانه‌ها مطرح شده است، اما یک بازیکن گمنام نیز در تیررس علیرضا منصوریان قرار دارد. بازیکنی خوزستانی که سابقه حضور در لیگ برتر را هم ندارد اما از نگاه منصوریان می تواند تبدیل به یک بازیکن تاثیرگذار در این تیم باشد.

منصوریان با توجه به تجاربی مشابه که در تیم نفت تهران داشت و بعضا بازیکنان گمنامی که در این تیم خوش درخشیدند و ستاره شدند، از بارور کردن این بازیکن مستعد و گمنام نیز نا امید نیست. این بازیکن که سابقه حضور در تست استقلال را هم دارد هافبک نفوذی است و در تیم های خوزستانی بازی می کند.


 

  

دیدگاه شما در مورد : یک بازیکن گمنام در تیررس منصوریان

یک بازیکن گمنام در تیررس منصوریان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر