صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: هم اکنون در محورهای ۶ استان شاهد بلرش برف هستیم و ترافیک در باند جنوبی آزاد راه کرج-قزوین نیمه سنگین است.

کد خبر : 43451

تاریخ انتشار : 28/09/1395 - 12:45


به گزارش خط امید به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم ‌اکنون در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از پل استاندارد تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه کرج - تهران  از پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است. 

 
وی در ادامه افزود: بر همین اساس در استان‌های آذربایجان  شرقی، اردبیل، زنجان و گیلان در اکثر محورها، خراسان شمالی محور بجنورد-آشخانه و چمن بید-آشخانه، ارتفاعات کندوان و هراز بارش برف و در استان های گلستان و مازندران در اکثر محورها بارش باران و استان اردبیل محور اسالم-خلخال و زنجان محور زنجان-طارم و ارتفاعات استان گیلان تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است و در سایر راه ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است. 
 
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ - شاهرود و شمشک – دیزین، پونل_خلخال، سروآباد- پاوه تا اطلاع ثانوی مسدود است.


 

  

دیدگاه شما در مورد : آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور

آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر