صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اتفاق عجیب در لیگ ستارگان قطر

اتفاقی عجیب در پایان دیدار تیم‌های الشحانیه و الخور در هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر بازتاب‌های گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشت.

کد خبر : 43442

تاریخ انتشار : 28/09/1395 - 12:37


به گزارش خط امید به نقل از تسنیم،  تیم الشحانیه که مهرداد پولادی، ملی‌پوش پیشین ایرانی را در اختیار دارد جمعه گذشته برابر الخور به تساوی 2 - 2 دست یافت، اما درگیری‌های پایان این دیدار بازتاب‌های منفی را برای این تیم به همراه داشت.


روزنامه الوطن قطر در این خصوص با انتشار تصویری نوشته است: در دیدار تیم‌های الشحانیه و الخور اتفاقی عجیبی رخ داد که هرگز در ورزشگاه‌های فوتبال دیده نمی‌شود. خلیفه الدوساری، بازیکن تیم الشحانیه درگیری پدرش پس از پایان بازی را پذیرفت و از این بابت عذرخواهی کرد.
 
درگیری اصلی بازیکنان دو تیم الشحانیه و الخور در دقایق پایانی بازی با بحث و جدل لینتون سوزا، دروازه‌بان برزیلی الخور و مهند عدنان، مدافع الشحانیه شکل گرفت.

در این خبر همچنین آمده است: در این میان دروازه‌بان برزیلی کلمه ناپسندی را در قبال مادر خلیفه الدوساری، بازیکن الشحانیه به کار برد که باعث شد این بازیکن قطری از کوره در برود و حمله فیزیکی بی‌سابقه‌ای را متوجه لینتون سوزا کند.
 
پس از پایان بازی نیز پدر الدوساری با اطلاع از فحاشی دروازه‌بان برزیلی تیم الخور وارد زمین شد و به سمت او حمله کرد. هر چند دخالت پلیس مانع گسترش درگیری‌های بی‌سابقه بازی تیم‌های الشحانیه و الخور شد.


 

  

دیدگاه شما در مورد : اتفاق عجیب در لیگ ستارگان قطر

اتفاق عجیب در لیگ ستارگان قطر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر