صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران:

پرهیز از اظهار نظرهای دشمن‌شادکن

سخنگوی مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مازندران با اشاره به نشانه‌گیری برخی در فضای مجازی با اهداف نهایی هوشمند و در تعقیب زیر سؤال بردن مسؤولان انقلابی و ولایی نظام گفت: اهداف انتخاباتی در تضعیف قوه قضاییه وجود دارد.

کد خبر : 42923

تاریخ انتشار : 17/09/1395 - 10:05


 پرهیز از اظهار نظرهای دشمن‌شادکن

به گزارش خط امید به نقل از فارس، 

حسین نیازآذری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اشاره به نشانه‌گیری برخی در فضای مجازی با اهداف نهایی هوشمند و در تعقیب زیرسؤال بردن مسؤولان انقلابی و ولایی نظام، اظهار کرد: در این فراگرد نفوذی‌ها با گفتمان مشترک در فضای مجازی و با شبهه‌افکنی پیرامون سلامت و پاکدستی مدیران ارشد نظام به‌ویژه رئیس دستگاه قضایی که به لحاظ حساسیت جایگاه خدمتی همواره در ردیف نخست اینگونه تحریف‌ها، تخریب‌های مخدوش شده قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در شرایط حساس و بنیادین کنونی و به واسطه تحولات و دگرگونی‌های بین‌المللی نیازمند وحدت، همزبانی، همدلی و هوشیاری همه جریان‌های سیاسی درون نظام در گستره ارزش‌های اسلامی بیش از پیش هستیم، تصریح کرد: به‌طور یقین در این‌گونه اظهارنظرها در فضاهای مجازی، خشنودی و شادی فزاینده سازمان‌های مخوف جاسوسی نظام سلطه را فراهم ‌می‌آورد.

سخنگوی مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی مازندران با اشاره به اینکه از نیروهای خودی، دلسوز مردم و نظام انتظار می‌رود در حراست و حفاظت از منافع ملی، بهانه تبلیغاتی برای دشمنان و معاندان نظام را به وجود نیاورند، اضافه کرد: برای همگان ثابت شده است که حضرت آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه از اتهامات واهی و پوچ سواستفاده مالی از حسابی که به گفته وزیر امور اقتصادی و دارایی براساس قانون افتتاح شده و کاملا دولتی، قابل محاسبه و رسیدگی است به کلی مبرا و منزه است.

وی با تأکید بر اینکه در این جریان به قوه قضاییه ظلمی شده است که ناباورانه است، گفت: ایجاد ذهنیت منفی علیه خادمان به مردم و نظام در تاریخ انقلاب بی‌پیشینه نبوده و باید با دقت سرشار و هوشمندی فراگیر، موضوعات این چنینی مسؤولانه رصد شده تا باعث دلسردی آحاد مردم نشود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: ملت به خوبی می‌داند که هدف اصلی طرح اینگونه مسائل اعتماد‌زدایی است که از این طریق انتخابات سال 96 تحت‌الشعاع روند سیاسی قرار گرفت و شادابی و طراوت را از نهادهای مدنی کم و به نفع خود مصادره کنند.

این مسؤول در پایان با اعلام اینکه هدف تخریب‌کنندگان فراتر از قوه قضاییه است، خاطرنشان کرد: حساسیت به آزادی بیان در چارچوب قانون اساسی برای همگان به‌ویژه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی وجود دارد اما باید مراقب بهره‌برداری دشمنان از اظهارنظرها باشند تا باعث تضعیف قوا نشود. 

  

دیدگاه شما در مورد : پرهیز از اظهار نظرهای دشمن‌شادکن

 پرهیز از اظهار نظرهای دشمن‌شادکن

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر