صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جوان شکارچی در محمودآباد غرق شد

جوان ۲۲ ساله محمودآبادی به علت واژگونی قایق در آب‌بندان روستا غرق شد.

کد خبر : 42655

تاریخ انتشار : 03/09/1395 - 16:43


جوان شکارچی در محمودآباد غرق شد

به گزارش خط اميد به نقل از  خبرگزاری تسنیم، رسول سلیمانی جوان 22 ساله محمودآبادی که به اتفاق چهار نفر از دوستان خود به منظور شکار در آب بندان روستای معلم کلا از بخش سرخرود محمودآباد با قایق به آب رفته بودند متاسفانه به علت واژگونی قایق غرق شده و جان خود را از دست داد.

بنا به اظهارات شاهدان عینی پس از وقوع حادثه واژگونی قایق سه نفر دیگر از همراهان این جوان شکارچی توانستند با شنا خود را به ساحل برسانند و جنازه متوفی پس از 2 ساعت با تلاش نیروهای امدادی و بومی از آب بیرون کشیده شد.

حمیدرضا فرنیا رئیس اورژانس 115 شهرستان محمودآباد در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: بلافاصله پس از تماس با اورژانس خودروی آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که علی‌رغم تلاش عوامل 115 به علت گذشت مدت طولانی از زمان غرق شدگی بازگشت نداشت.

مشترکان عایق‌بندی تاسیسات آبرسانی را جدی بگیرند

با توجه به بارش برف و کاهش شدید دمای هوا، مشترکان برای جلوگیری از یخ زدگی و ترکیدگی کنتور، عایق بندی محفظه کنتور و لوله‌های آبرسانی را جدی بگیرند.

با توجه به کاهش دمای هوا و بارش برف، به ویژه درمناطق سردسیر و کوهستانی خطر یخ زدگی و ترکیدگی کنتور  و لوله‌های آب وجود دارد. از آنجایی که کنتورهای آب نسبت به لوله و اتصالات دارای مقاومت کمتری در مقابل سرما هستند ضروری است مشترکان از پشم شیشه، گونی یا هر الیاف مصنوعی و خاک اره به عنوان عایق استفاده  کنند.

از مشترکان تقاضا می‌شود چنانچه محفظه کنتور در مکانی قرار دارد که آب سطحی وارد آن می‌شود نسبت به جابجایی کنتور با هماهنگی شرکت آبفا اقدام کنند.

قطعی 50 خطوط شبکه برق مازندران

مدیرعامل توزیع برق مازندران گفت: از شب گذشته با توجه به بارش برف و باران در مازندران با قطعی برق در برخی از مناطق استان مواجه شدیم.

قاسم شهابی با اشاره به قطعی 50 خط شبکه توزیع برق مازندران، افزود: در حال حاضر 27 خط شبکه توزیع برق استان بی‌برق هستند که در مجموع 5 درصد شبکه برق مازندران قطع است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه مأموران این شرکت در قالب 50 گروه مشغول کار هستند، اضافه کرد: در برخی مناطق به‌دلیل مسدود بودن مسیرها امکان فعالیت برای مأموران وجود ندارد.

راه ارتباطی 50 روستای کوهستانی مرزن آباد مسدود است

فرماندار چالوس گفت: به دلیل بارش برف راه ارتباطی 50 روستای کوهستانی مرزن آباد مسدود است.

محمد ناصر زندی افزود: به دلیل کمبود تجهیزات و امکانات خودرویی اعم از گریدر بازگشایی به کندی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: جاده چالوس هم اکنون در حوزه مازندران پاکسازی شده است و در حال حاضر در حال تلاش هستیم تا راه‌های روستایی نیز باز شود.

مبارزه جدی دولت با قاچاق کالا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق یکی از برنامه‌های جدی دولت تدبیر و امید در مسیر مقابله با فساد اقتصادی و حمایت از تولید است، تصریح کرد: از توانمندی دانشگاه در جهت انجام کارهای پژوهشی – تحقیقاتی و ایجاد نوآوری و خلاقیت در مبارزه با قاچاق کالا استفاده شود.

علیرضا یونسی رستمی در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق یکی از برنامه‌های جدی دولت تدبیر و امید در مسیر مقابله با فساد اقتصادی و حمایت از تولید است تصریح کرد: اقدامات خوبی در این راستا از سوی دولت صورت گرفته است و برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید برنامه‌های استانی تقویت و مستمر پیگیری شود.

یونسی با اشاره به لزوم برگزاری مستمر کمیسیون مبارزه با قاچاق در شهرستان‌ها با حضور فرمانداران، بیان داشت: سیاست استان، مساعدت و پشتیبانی از همه فعالیت‌ها و دست اندرکاران در این راستا بوده و فرمانداران شهرهای ساحلی بویژه مبارزه با قاچاق شیلات و آبزیان را جدی بگیرند. 

  

دیدگاه شما در مورد : جوان شکارچی در محمودآباد غرق شد

جوان شکارچی در محمودآباد غرق شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر