صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران:

بهره‌وری اقتصادی در مازندران مطلوب نیست

استاندار مازندران گفت: یکی از سیاست‌های اقتصادی مقاومتی بهروری بود که این بخش در استان مازندران به خوبی اجرایی نشده است.

کد خبر : 42590

تاریخ انتشار : 26/08/1395 - 19:59


بهره‌وری اقتصادی در مازندران مطلوب نیست

به گزارش خط اميد به نقل از بلاغ، ربیع فلاح در مراسم افتتاح صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در ساری، اظهار کرد: تاکنون 44 هزار نفر از استان به کربلا معلی اعزام شدند که خدمات ما باید در شان و منزلت زائران باشد.

وی افزود: کمیته امداد از نهادهای مردمی و از یادگاران امام راحل(ره) است و خدمات ارزنده ای برای رفع محرومیت در مناطق مختلف ارائه کرده است.

استاندار مازندران با بیان اینکه کمیته امداد نهادی اقتصادی بوده است، افزود: این نهاد مقدس توانسته است با ارائه تسهیلات خوداشتغالی، زمینه اشتغال جوانان استان را فراهم کرده است.

فلاح با بیان اینکه کمیته امداد، بسیج سازندگی، فنی و حرفه و بهزیستی در مسیر اشتغال و اقتصاد استان موثر بودند، افزود: باید برای اشتغال فارغ التحصیلان اقدام مناسبی صورت گیرد و مازندران جزو 10 استان برتر در زمینه اشتغال زایی است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، افزود: یکی از سیاست‌های اقتصادی مقاومتی بهروری بوده که این بخش در استان مازندران به خوبی اجرایی نشده است.

استاندار مازندران در پایان گفت: صندوق ولایت می‌تواند در رفع نیازهای عمومی مردم نقش مهمی در کاهش آسیب‌ها و فقر را در جامعه به همراه داشته باشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : بهره‌وری اقتصادی در مازندران مطلوب نیست

بهره‌وری اقتصادی در مازندران مطلوب نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر