صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مازندرانی ها در کربلا صاحب حسینیه می شوند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلای مازندران از ساخت حسینیه مازندرانی ها درکربلا خبر داد و گفت: کلنگ ساخت این حسینیه بعد از انجام اربعین حسینی امسال به زمین زده می شود.

کد خبر : 42559

تاریخ انتشار : 23/08/1395 - 12:54


مازندرانی ها در کربلا صاحب حسینیه می شوند

به گزارش خط امید به نقل از ارنا، جواد بخشی روز یکشنبه در مراسم بدرقه مدال آوران جهانی مازندران جهت حضوردراربعین حسینی کربلا افزود: با توجه به حضور گسترده مازندرانی ها در کربلا ، داشتن یک حسینیه ویژه هم استانی ها ضروری است.
وی با اشاره به ثبت نام 45هزار نفر از مشتاقان اربعین حسینی افزود: امسال 10ایستگاه پذیرایی و اسکان در کربلا و 4ایستگاه در نجف برای مازندرانی ها ایجاد شده است.
معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا مازندران به یک و نیم برابر شدن ثبت نام شدگان امسال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده روزانه از 30 هزار زائر در کربلای معلی و سه هزار زائر در سه راهی کوت پذیرایی می شود.
بخشی حضور قهرمانان و مدال آوران مازندرانی در کربلا را نشانه ارادت و الگو برداری ورزشکاران از اهل بیت دانست و گفت: استان ولایت پذیر مازندران همواره در همه عرصه ها پیشگام است.
9 نفر از مدال آوران جهانی و المپیک ورزش استان مازندران امروز یکشنبه طی مراسمی در حسینیه عاشقان کربلا ساری برای اعزام به کربلا جهت اربعین حسینی بدرقه شدند.
به گزارش ایرنا در این مراسم کمیل قاسمی ،قاسم رضایی ، بهداد سلیمی ، روح الله سوادکوهی ، علیرضا ارجین ،جاسم دلاوری ، هادی خناری نژاد ، مسعود حسن زاده و محمد رضا براری ، به عنوان کاروان حسینی مدال آوران جهانی و المپیک راهی کربلا معلی شدند.  

  

دیدگاه شما در مورد : مازندرانی ها در کربلا صاحب حسینیه می شوند

مازندرانی ها در کربلا صاحب حسینیه می شوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر