صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
یک نماینده مجلس اعتراض کرد:

قبلا می‌گفتند مشکلات اقتصادی به خاطر سومدیریت است، حالا می‌گویند مشکل از تحریم‌هاست

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قبلا می‌گفتند ۹۰ درصد سوء مدیریت است و ۱۰ درصد مربوط به تحریم‌هاست، اما در دولت فعلی صحبت این است که صددرصد مشکلات از تحریم‌هاست.

کد خبر : 4252

تاریخ انتشار : 08/08/1392 - 12:57


قبلا می‌گفتند مشکلات اقتصادی به خاطر سومدیریت است، حالا می‌گویند مشکل از تحریم‌هاست

به گزارش خط امید بهشهر _ در ادامه جلسه علنی صبح دیروز وکلای ملت در بررسی اصلاحیه بودجه سال ۹۲ کل کشور نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی به استناد به اصل سوم و تذکر آیین‌نامه‌ای به استناد بند ۱۱ ماده ۲۴ اظهار داشت: بنا به اظهارات کارشناسان وضع مالی کشور از نیمه دوم سال ۹۱ خیلی بهتر است و ما در دولت‌های قبل می‌گفتیم ۹۰ درصد سوء مدیریت است و ۱۰ درصد مربوط به تحریم‌هاست، اما در دولت فعلی صحبت این است که صددرصد مشکلات از تحریم‌هاست.

وی ادامه داد: افزایش ۳۰ درصدی قیمت خودرو و ۴۴۰ درصدی افزایش حق هزینه انشعاب برق شهری چه ارتباطی به تحریم دارد؟ اینها فقط بحث‌های مدیریتی است. ما در قانون بودجه اجازه نداده‌ایم که دولت حق انشعاب برق روستائیان را از ۸۵ هزار تومان به ۴۵۰ هزار تومان و حق انشعاب شهری را از ۱۶۸ هزار تومان به ۸۱۰ هزار تومان و بیش از ۴ برابر برساند. آقای ابوترابی‌فرد شما که مدافع حقوق کارگران و مردم مظلوم هستید اجازه ندهید این دولت حق انشعابات را با ظلم به قشر آسیب‌پذیر ۴ برابر کند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : قبلا می‌گفتند مشکلات اقتصادی به خاطر سومدیریت است، حالا می‌گویند مشکل از تحریم‌هاست

قبلا می‌گفتند مشکلات اقتصادی به خاطر سومدیریت است، حالا می‌گویند مشکل از تحریم‌هاست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر