صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه گلوگاه:

دولت تا حالا کاری نکرده است

امام جمعه گلوگاه گفت: دولت در این سه چهار سال تا حالا برای منطقه کاری نکرده است، من نمی‌توانم که نگویم و تا کی سکوت کنم؟ چند ماه بیشتر از عمر دولت نمانده است، در این مدت چه‌کار می‌خواهند کنند خدا می‌داند.

کد خبر : 42513

تاریخ انتشار : 21/08/1395 - 16:16


دولت تا حالا کاری نکرده است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی در خطبه نماز جمعه گلوگاه اظهار کرد: در خصوص منطقه آزاد شدن امیرآباد شایعات زیادی وجود دارد، عده‌ای می‌گویند تبلیغات انتخاباتی دولت است اما من به برخی از نمایندگان مجلس که با این موضوع مخالفت می‌کنند نصیحت می‌کنم که این‌گونه برخورد شایسته یک نماینده مجلس نیست و مردم ناراحت‌اند.
 
وی افزود: تقسیم کردن مازندران به غرب و شرق صحیح نیست، آدم پخته این حرف‌ها را نمی‌زند و افکار عمومی را تحریک نکنید.
 
امام جمعه گلوگاه خاطرنشان کرد: دولت در این سه چهار سال تا حالا برای این منطقه کاری حسابی نکرده است، من نمی‌توانم که نگویم و تا کی سکوت کنم؟ عمر دولت تمام شد، ما هم اگر حمایت کردیم به خاطر بیکارها حمایت کردیم.
 
میراحمدی تصریح کرد: مسئولان شهرستان بسیار ضعیف عمل کردند و قدمی برنداشتند، شهرداری به ما دادند که بسیار ضعیف است، از شکایت‌های مردم خسته شدیم، شورای شهر ضعیف عمل می‌کند و شهرستان دارد با مشکل جدی مواجه می‌شود.
 
وی بیان کرد: مسئول قوی در شهرستان نیست، مسئولان فقط حرف می‌زنند و سخنرانی و تحلیل می‌کنند، چند ماه بیشتر از عمر دولت نمانده است، در این مدت چه‌کار می‌خواهند کنند خدا می‌داند.
 
امام جمعه گلوگاه خاطرنشان کرد: از انتخابات آمریکا متوجه شدیم که آنها فریبکارانه حرف می‌زنند، درون آمریکا فساد اخلاقی، جنسی و مالی بیداد می‌کند.
 
میراحمدی افزود: آمریکا ابرقدرت پوشالی است که توسط خودشان ظلم و ستم‌ها اعلام شده و پرچم آمریکا را آتش می‌زنند و خودشان را هم قبول ندارند.
 
وی در پایان گفت: در خصوص برجام آمریکا بداند که اولا برجام پوسیده و بی‌خاصیت ارزش پاره کردن ندارد، ثانیا اگر آمریکا دست از پا خطا کند نابودش می‌کنیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت تا حالا کاری نکرده است

دولت تا حالا کاری نکرده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر