صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

منطقه آزاد امیرآباد در مجلس تصویب نشده است

ولی‌الله نانواکناری درباره معرفی امیرآباد به‌عنوان منطقه آزاد در مازندران، گفت: این منطقه هنوز در مجلس به تصویب نرسیده است.

کد خبر : 42500

تاریخ انتشار : 21/08/1395 - 10:30


منطقه آزاد امیرآباد در مجلس تصویب نشده است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ ولی‌الله نانواکناری ، در خصوص رای اعتماد به وزیران پیشنهادی، اظهار کرد: به صالحی‌مازندرانی رأی دادم، چون وی مرید رهبری بود و به‌عنوان سرباز گمنام در وزارت اطلاعات فعالیت داشت. 

وی خاطرنشان کرد: من به برخی از وزرا مانند وزیر آموزش و پرورش رای ندادم. 

وی درباره معرفی امیرآباد به‌عنوان منطقه آزاد در مازندران، گفت: باید در مجلس تصویب شود که در این حالت منطقه آزاد اعلام می‌شود. 

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی نامه‌ای که داده شد اعلام کردیم که سه منطقه فریدونکنار، نوشهر و امیرآباد منطقه آزاد محسوب شود و تلاش می‌کنیم تا این امر انجام شود. 

نانواکناری درباره تخصیص اعتبار از سفر ریاست جمهوری برای حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار گفت: پیگیر اعتبارات از سفر ریاست جمهوری هستیم. 

وی درباره ضرورت افتتاح دفتر اروپا در ایران، گفت: اگر بخواهیم در زمینه دپلماسی فعالیت داشته داشته باشیم لازم است که این اقدامات انجام شود که البته باید با اقتدار نظام و تأمین منافع ملی باشد تا در سطح جهان ارتباط برقرار کنیم. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تصریح کرد: تا به حال آمریکا تحت تأثیر اروپا بوده است و اروپا هم پایبند به اصول اخلاقی تعهدات خود نیست اما اگر ارتباطات با دنیا بیشتر باشد به نفع صلح و امنیت است اما با رعایت عدالت و روابط متقابل دوستانه و اینکه زیربار ظلم طرف مقابل نرویم.   

  

دیدگاه شما در مورد : منطقه آزاد امیرآباد در مجلس تصویب نشده است

منطقه آزاد امیرآباد در مجلس تصویب نشده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر