صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

قهرمانان ورزشی در آمل به نحو شایسته تجلیل نمی‌شوند

کشتی‌گیر فرنگی‌ آملی گفت: شهرستان آمل قهرمان‌های زیادی از مدال‌آوران المپیک تا مدال‌آوران کشوری در خود جای داده و تنها شهری است که از قهرمانان ورزشی در این شهر به نحو شایسته تجلیل نمی‌شود.

کد خبر : 42445

تاریخ انتشار : 18/07/1395 - 15:22


قهرمانان ورزشی در آمل به نحو شایسته تجلیل نمی‌شوند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، امیرحسین حسینی کشتی‌گیر فرنگی‌ آملی از سال 2013 عضو تیم ملی کشتی فرنگی شد و تاکنون سه مدال طلایی آسیا، یک مدال نقره جهانی و 6 مدال بین‌المللی را کسب کرده است.

 

وی که از بی‌مهری مسئولین نسبت به خودش گلایه‌مند است در گفت‌وگویی به خبرنگار ما گفت: پس از قهرمانی در مسابقات، مسئولان به استقبال می‌آمدند و در جلوی جمع به من قول‌هایی می‌دادند. سال 94 در مسابقات جهانی برزیل و آسیایی میانمار 80 درصد مدال‌های تیم ملی ایران را بنده و علی ارسلان کسب کردیم و در مسابقات آسیایی تنها طلای ایران و در مسابقات جهانی سه مدال داشتیم که دو مدال را باز هم ما کسب کردیم و جایزه و پاداش ما تنها یک عکس یادگاری با مسئولین بیشتر نبود.

 

حسینی در ادامه اظهار کرد: امسال پس از مسابقات آسیایی فیلیپین گفتم مسئولان حتما به قول خود عمل می‌کنند اما باز هم دو تن از اعضای شورای شهر آمدند و تا توانستند قول دادند که هیچ کدام عملی نشد و با بدترین وضعیت ممکن به مسابقات جهانی با کلی بی‌انگیزگی اعزام شدم.

 

این قهرمان آملی با بیان اینکه هیئت کشتی شهرستان آمل اسپانسر هیئت کشتی استان مازندران شد، تصریح کرد: هیئت کشتی شهرستان آمل میلیون‌ها تومان به هیئت کشتی استان کمک کرد در حالی که من، کشتی‌گیر این شهر با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنم و تنها به خاطر هدفم سکوت کردم.

 

 

وی با بیان اینکه پس از ورود به رده بزرگسالان کار کمی سخت‌تر از گذشته شد، ادامه داد: باتوجه به اینکه هنوز استقلال مالی ندارم شرایط سختی را می‌گذرانم و برای کشتی گرفتن در لیگ باید به جنوب کشور بروم و برای شهر دیگری کشتی بگیرم.

 

حسینی با اشاره به اینکه شهرستان آمل با وجود پتانسیل‌های مالی فراوان قادر به تیم دادن در لیگ نیست، یادآور شد: متاسفانه جوانان‌هایی که در آمل در حال تمرین هستند نمی‌توانند در لیگ کشتی بگیرند و در جمع مدعیان باشند.

 

 

 

این قهرمان آملی با عنوان اینکه شهرستان آمل قطب کشتی فرنگی مازندران است، خاطرنشان کرد: شهرستان آمل قهرمان‌های زیادی از مدال‌آوران المپیک تا مدال‌آوران کشوری در خود جای داده و تنها شهری است که حتی یک تجلیل از قهرمانان ندارد و از قهرمانان ورزشی در این شهر به نحو شایسته تجلیل نمی‌شود.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : قهرمانان ورزشی در آمل به نحو شایسته تجلیل نمی‌شوند

قهرمانان ورزشی در آمل به نحو شایسته تجلیل نمی‌شوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر