صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اصرار دولت بر برگزاری کنسرت برای جذب رای است/ مردم مطالبه‌گر باشند تا برخی جرات نکنند نجومی‌بگیران را ذخیره نظام بنامند

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب از حقوق‌های نجومی انتقاد می‌کنند، همه مردم باید مطالبه‌گر باشند تا برخی جرات نکنند صاحبان فیش‌های حقوقی نجومی را ذخیره نظام بنامند.

کد خبر : 42444

تاریخ انتشار : 18/07/1395 - 15:20


اصرار دولت بر برگزاری کنسرت برای جذب رای است/ مردم مطالبه‌گر باشند تا برخی جرات نکنند نجومی‌بگیران را ذخیره نظام بنامند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام ناصر شکریان در بازدید از پایگاه خبری بلاغ طی گفت‌وگویی با ابراز خرسندی از تشکیل مجموعه بلاغ و فعالیت در عرصه فضای مجازی، اظهار کرد: نیروهای ولایی ظرفیت‌هایی بسیاری دارند.

وی افزود: باید قرارگاهی تشکیل شود تا بتواند نیروهای ارزشی را به‌ویژه در فضای مجازی مدیریت کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب به عنوان دیده‌بان و متخصص فرهنگی، اهمیت فرهنگ را بارها بیان کرده‌اند، تصریح کرد: همه حوزه‌ها باید تابع فرهنگ باشند.

این مسئول خاطرنشان کرد: هر کار عمرانی و اقتصادی باید پیوست فرهنگی داشته باشد اما مدیران اجرایی ضرورت فرهنگ را درک نکرده‌اند و یا اینکه الویت آنها نیست.

شکریان با بیان اینکه هیچ کدام از دولت‌ها و مجلس‌ها نتوانسته‌اند به‌خوبی نقش خود را در عرصه فرهنگ ایفا کنند، گفت: انسان احساس می‌کند که رهبری یک‌تنه در میدان فرهنگی حضور دارد.

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000231/n00231987-r-b-008.jpg


وی با اشاره به اینکه دشمن تهاجم وسیعی در عرصه فرهنگی دارد و رهبری به‌تنهایی آنها را مدیریت می‌کند و در مقابلش می‌ایستد، بیان کرد: لازم است حضور نیروهای ارزشی در این میدان پررنگ‌تر باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با ابراز نگرانی از آمارهای موجود در بحث طلاق، اعتیاد، فسادهای اجتماعی و اخلاقی، یادآور شد: باید در بخش فرهنگی بیشتر کار شود زیرا در این بخش مشکلات جدی داریم.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مراسم ماه محرم در مازندران، متذکر شد: دشمن در حال برنامه‌ریزی است تا با نفوذ در میان مبلغین و مداحان به روضه امام حسین(ع) ضربه بزند.

شکریان ادامه داد: حضور برخی از مردم با آرایش‌ها و پوشش‌های کذایی در مراسم امام حسین(ع) خیانت است و نیروی انتظامی باید با آن برخورد کند چون موجب انحراف جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه مازندران به لحاظ دارا بودن روحانیون و طلاب جزو استان‌های درجه یک کشور است، اذعان کرد: متاسفانه تعداد روحانیون از تعداد مساجد و ادارات کمتر است و وضعیت موجود جوابگوی نیاز جامعه نیست.
 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000231/n00231987-r-b-002.jpg


مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به شناسایی و ساماندهی حدود 5 هزار هیئت در این استان، اضافه کرد: همه هیئت‌ها باید روحانی داشته باشند و این از شاخصه‌های دریافت مجوز است.

این مسئول با انتقاد از اصرار دولت بر برگزاری کنسرت‌ها، اظهار کرد: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی نام‌گذاری شده است، بحث کنسرت در هیئت دولت مطرح می‌شود، آیا کنسرت مشکل مردم است؟

شکریان با طرح این پرسش که «اگر در مشهد و قم کنسرت برگزار نشود، چه مشکلی پیش می‌آید؟»، افزود: آیا واقعا این موضوع باید به عنوان دغدغه مسئولان در هیئت دولت مطرح شود؟

وی با انتقاد از مطرح شدن برخی مسائل سبک همچون این موضوع که آیا نظارت بر کنسرت‌ها با نیروی انتظامی باشد یا خیر در هیئت دولت، تصریح کرد: همه اینها تنها به‌دلیل انتخابات پیش‌رو و جذب رای است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه میلیاردها تومان در بخش ورزش هزینه می‌شود اما وقتی بحث هزینه در دین می‌شود، موضوع را سیاسی می‌کنند، خاطرنشان کرد: کم کردن بودجه سپاه و صدا و سیما تنها به دلیل مسائل سیاسی بوده است و نتیجه آن نیز تضعیف جبهه فرهنگی خواهد بود.
 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000231/n00231987-r-b-000.jpg


این مسئول با بیان اینکه افراد بی‌تفاوت در کشور زیاد شده‌اند، بیان کرد: وقتی رهبری درباره یک موضوعی فرمایشی دارد، همه باید درباره آن مطالبه‌گری کنند.

شکریان ادامه داد: وقتی رهبر معظم انقلاب از حقوق‌های نجومی انتقاد می‌کنند، همه مردم باید مطالبه‌گر باشند تا برخی جرات نکنند صاحبان فیش‌های حقوقی نجومی را ذخیره نظام بنامند.

وی تاکید کرد: ایستادگی در برابر رهبری را رییس‌جمهور سابق با خانه‌نشینی خود آغاز کرد که موجب شد تا برخی از مسئولان گستاخ شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان متذکر شد: متاسفانه برخی از مسئولان، بی‌تفاوت، نظاره‌گر و عافیت‌طلب شده‌اند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اصرار دولت بر برگزاری کنسرت برای جذب رای است/ مردم مطالبه‌گر باشند تا برخی جرات نکنند نجومی‌بگیران را ذخیره نظام بنامند

اصرار دولت بر برگزاری کنسرت برای جذب رای است/ مردم مطالبه‌گر باشند تا برخی جرات نکنند نجومی‌بگیران را ذخیره نظام بنامند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر