صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر تاکید کرد:

لزوم دوری از بی‌بندباری‌ها در ایام محرم

امام جمعه بهشهر گفت: همه‌ی ما باید در ایام محرم پای نهضت و انقلاب بایستیم و با دوری از بی‌بندباری‌ها یکبار دیگر فرهنگ اباعبدالله را در خانواده‌ها رشد دهیم.

کد خبر : 42443

تاریخ انتشار : 16/07/1395 - 18:08


لزوم دوری از بی‌بندباری‌ها در ایام محرم

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان بهشهر علل اصلی قیام امام حسین(ع) را امربه‌معروف و نهی از منکر عنوان و اظهار کرد: امربه‌معروف و نهی از منکر احساس مسئولیت نسبت به سرنوشت کلی جامعه است و چه خوب است اگر جوانان را با معروف آشنا و از منکر بترسانیم.

 

وی با استناد به آیات قرآن کریم به فضیلت این فریضه الهی اشاره کرد و افزود: امربه‌معروف و نهی از منکر با فضیلت‌ترین اعمال و رفتارها است، ادامه دادن راه و سیره امام حسین (ع) که ارج نهادن به ارزش‌ها و حاکمیت الهی در زمین است وظیفه همگان است.

 

امام‌جمعه بهشهر با اشاره به مناسبت‌های پیشرو خواستار همکاری بیشتر در خصوص سرشماری نفوس مسکن شد و افزود: ما که از زمان انقلاب تا به الآن برای انقلاب جان فدا کردیم شایسته است با همکاری در این طرح کاری کنیم تا نظام را از غافله عقب نیندازیم.

 

جباری خواستار احیای فرهنگ حسینی در خانواده‌ها شد و تأکید کرد: همه‌ی ما باید در ایام محرم پای نهضت و انقلاب بایستیم و با دوری از بی‌بندباری‌ها یکبار دیگر فرهنگ اباعبدالله را در خانواده‌ها رشد دهیم.

 

 

امام‌جمعه بهشهر در پایان خاطرنشان کرد: تمامی مساجد و دسته‌ها باید همگام با تصمیمات اتخاذشده عمل کنند و این فرهنگ را بپذیرند که ما یک رهبر داریم و گوش‌به‌فرمان وی عمل می‌کنیم. خوشبختانه در بهشهر شاهد اتحاد خوبی هستیم و این مهم خواست مقام معظم رهبری است. 

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم دوری از بی‌بندباری‌ها در ایام محرم

لزوم دوری از بی‌بندباری‌ها در ایام محرم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر