صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دولت در برخورد با 400 مدیر نجومی نباید تعلل کند/ لزوم ورود قوه قضائیه به مسئله

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه دولت در برخورد با 400 مدیر نجومی نباید تعلل کند، گفت: قوه قضائیه باید به این موضوع که مطالبه مردم و رهبری است ورود و با آن برخورد کند.

کد خبر : 42435

تاریخ انتشار : 12/07/1395 - 17:59


دولت در برخورد با 400 مدیر نجومی نباید تعلل کند/ لزوم ورود قوه قضائیه به مسئله

به گزارش خط امید به نقل از فارس،آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به گزارش رئیس دیوان محاسبات درباره تخلف 400 مدیر نجومی اظهار داشت: باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و باتوجه به اقتضای عقل و شرع باید هرچه زودتر جلوی مفاسد اقتصادی گرفته شود و رویکرد نظام ایجاب می‌کند که هرچه زودتر در این زمینه اقدام صورت گیرد.

آیت‌الله شبستری ادامه داد: برخی مسئولان می‌گویند که ما می‌خواهیم به تدریج به این مسئله رسیدگی کنیم که این درست نیست چرا که برخورد با مدیران نجومی وظیفه خود دولت هم است و باید زودتر در این زمینه اقدام کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: همه پول‌‌هایی که به ناحق از بیت‌المال برداشته شده باید بازگردانده شود و مدیران نجومی نیز باید از خدمت منفصل و مجازات شوند.

وی با بیان اینکه اگر این اقدامات در قبال مدیران نجومی انجام نشود و متخلفان مجازات نشوند دستور رهبری اجرا نشده است، یادآور شد: لازم است که حتما قوه قضائیه به موضوع مدیران نجومی ورود کند.

آیت‌الله مجتهد شبستری در پایان اظهار داشت: همانطور که دیوان محاسبات به موضوع چهارصد مدیر نجومی اشاره داشت قوه قضائیه نیز باید به این مسئله ورود و به آن رسیدگی کند چرا که برخورد با مدیران نجومی مطالبه رهبری و مردم است و تأخیر در برخورد با آن جایز نیست.

انتهای پیام/ 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت در برخورد با 400 مدیر نجومی نباید تعلل کند/ لزوم ورود قوه قضائیه به مسئله

دولت در برخورد با 400 مدیر نجومی نباید تعلل کند/ لزوم ورود قوه قضائیه به مسئله

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر