صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

الان زمان ایستادگی در مقابل بدعهدی آمریکاست/سرخوردگی ناشی از بدعهدی آمریکا تبدیل به وادادگی نشود

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: آقای رئیس‌جمهور الان زمان ایستادگی در مقابل بدعهدی دشمن قسم خورده ملت ایران است و توصیه می‌کنیم که سرخوردگی ناشی از بدعهدی آمریکا تبدیل به وادادگی نشود.

کد خبر : 42426

تاریخ انتشار : 11/07/1395 - 11:18


الان زمان ایستادگی در مقابل بدعهدی آمریکاست/سرخوردگی ناشی از بدعهدی آمریکا تبدیل به وادادگی نشود

به گزارش خط امید به نقل از فارس،سید جواد ساداتی‌نژاد در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (11 مهرماه 95) گفت: جنگ نرم یکی از شکل‌های جنگ روانی است که توسط دشمنان این مرز و بوم برنامه‌ریزی و با هدف تغییر در درک و نگرش مردم به صورت پرهجمه‌ای علیه کشور و ملت ایران اسلامی اعمال می‌شود و مهم‌ترین هدف آن کمرنگ کردن ارزش‌های اسلامی، آرمان‌های انقلابی و سست کردن اعتقادات دینی مردم است.

وی افزود: هدف دشمنان در مورد خواص و نخبگان سیاسی و مسئولان کشور به وجود آوردن اشتباه محاسباتی از طریق ایجاد درک غلط و اشتباه نسبت به وقایع و مسائل است.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: متأسفانه برخی از مسئولان نیز با سخن گفتن از محدود ساختن قوای نظامی و نفی صنعت بومی و افتخارآمیز موشکی آن هم در شرایط پرآشوب و متلاطم کنونی منطقه که محور غربی - عربی تمام توان و قوای خود را برای خاموش کردن ندای مردم مظلوم بحرین و یمن و زمین‌گیر کردن و در هم شکستن محور مقاومت برای تجزیه کشورهای منطقه و دادن تنفس مصنوعی به رژیم غاصب صهیونیستی و منحرف ساختن اذهان مسلمانان از توسعه‌طلبی و اشغالگری و جنایات این رژیم جعلی از طریق تروریست‌های دست پرورده خود به عمل آورده نشان داده‌اند که درک نادرست و ناصحیحی از تحولات منطقه‌ای و بین‌‌المللی دارند و در دام خطای محاسباتی دچار شده‌اند.

ساداتی‌نژاد اظهار داشت:‌ کیست که نداند توان و اقتدار ستودنی قوای موشکی و نظامی این مرز و بوم بود که دشمنان را حتی از اندیشیدن از تعرض به ایران اسلامی بازداشت و نه برجامی که فرجامش تاکنون برداشتن تحریم‌ها فقط روی کاغذ و تعطیلی صنعت بومی هسته‌ای و کند شدن چرخ تولید و تعطیلی کارخانه‌ها و رکود دنباله‌دار اقتصاد کشور و پیمان‌شکنی روزافزون آمریکایی‌ها و گذاشتن شروط خفت‌بار از جانب آنها و برخی کشورهای غربی برای فروش هواپیماهای مسافربری و برقراری روابط اقتصادی با کشور و نیز تهدید بانک‌های بزرگ برای جلوگیری از معامله و مبادله با ایران بوده است.

وی افزود: متأسفانه در شرایطی که ایران به تمامی تعهدات خود طبق نظر آژانس عمل کرده طرف مقابل هر روز اقدام جدیدی که ناقض برجام است در پیش و پس علیه منافع و عزت ملی ایرانیان انجام می‌دهد و عده‌ای هم که تا دیروز مشغول ارتباط دادن تمام مشکلات و معضلات کشور به برجام بودند ساده‌لوحانه و مزورانه همچنان مشغول توجیه تخلفات و نقض عهد طرف آمریکایی و بزک کردن چهره کریه و زشت آنانند.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز کار به جایی رسیده که دست‌‌اندرکاران برجام خود به پیمان شکنی طرف مقابل اذعان می‌کنند و دغدغه‌های دیروز دلسوزان کشور و انقلاب در مورد برجام را که مورد انواع و اقسام توهین‌ها قرار گرفتند را تکرار می‌کنند.

ساداتی‌نژاد خاطرنشان کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در شرایطی که ما به تعهدات خود عمل کردیم و طرف مقابل به طرق مختلف با خدعه و تقلب از انجام واقعی تعهدات خود سر باز می‌زنند و به تعهدهایی که عمل نمی‌کند این یعنی خسارت محض.

وی افزود: مردم ایران دیگر از لبخندهای تصنعی و دست دادن‌های بی‌خاصیت با دولت‌های متکبر و دروغگوی غربی لذت نمی‌برند و احساس سرخوردگی می‌کنند. درد مردم امروز معیشت و اقتصاد است و راه‌حل این دو در فرمایشات رهبر معظم انقلاب است که همان اقتصاد مقاومتی یعنی تکیه بر توان داخلی است. موضوعی که تاکنون عملکرد مطلوبی از دولت در خصوص آن گزارش نشده است.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس‌جمهور الان زمان ایستادگی در مقابل بدعهدی دشمن قسم خورده ملت ایران است لذا توصیه می‌کنیم سرخوردگی ناشی از بدعهدی‌ آمریکا تبدیل به وادادگی نشود. همیشه راه برای عبرت‌آموزی و جبران وجود دارد و مهم این است که از گذشته درس بگیریم لذا زمان را غنیمت شمرده و بر بدعهدی آمریکا بشورید و آب رفته را به جوی بازگردانید.

ساداتی‌نژاد خاطرنشان کرد:‌ ولی فقیه قطب‌نمای حرکت جامعه اسلامی و جایگاه مهندسی و حفظ مسیر و حفظ نظام و عامل جلوگیری از انحراف در خط مشی نظام است و اطاعت‌پذیری بی قید و شرط از ولی فقیه شاخص، ملاک و معیار سنجش و پذیرش عملکرد خواص سیاسی و مسئولین کشور است.

وی افزود: متأسفانه با گذشت چند ماه از دستور صریح مقام معظم رهبری در خصوص برخورد با موضوع فیش‌های حقوقی نجومی مسئولین دولت باید به افکار عمومی پاسخگو باشند که چرا و به چه دلیل اقدام جدی در این خصوص انجام نداده‌اند.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم رسیدگی و برخورد با متخلفین در پرداخت حقوق‌‌های نجومی اظهار داشت: هرگونه اظهارنظر مبنی بر قانونی بودن و ذخیره نظام بودن این افراد و خرده فرمایشاتی از این دست در راستای دستور و فرمایشات مقام معظم رهبری نیست و بر خلاف نظر معظم‌له است.

ساداتی‌نژاد در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/ 

  

دیدگاه شما در مورد : الان زمان ایستادگی در مقابل بدعهدی آمریکاست/سرخوردگی ناشی از بدعهدی آمریکا تبدیل به وادادگی نشود

الان زمان ایستادگی در مقابل بدعهدی آمریکاست/سرخوردگی ناشی از بدعهدی آمریکا تبدیل به وادادگی نشود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر