صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کدام روستاها در مازندران پس از سفر وزیر اینترنت‌دار شدند؟

با وجود اعلام بهره برداری هزار و 500 روستا در استان مازندران از خدمات اینترنت هنوز ابهامات زیادی در ارتباط با بهرمندی روستاها از اینترنت بافی است که به آن پاسخ داده نشد

کد خبر : 42422

تاریخ انتشار : 11/07/1395 - 11:13


کدام روستاها در مازندران پس از سفر وزیر اینترنت‌دار شدند؟

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، خبر اینترنت‌دار شدن تعداد زیادی از روستاهای استان مازندران در هفته دولت بارها و بارها در رسانه‌ها مطرح شد و این نوید در استان داده شد که خدمات حوزه آی‌تی در سطح روستاهای استان مازندران نیز گسترش می‌یابد.

اخبار متعدد در ارتباط با تجهیز هزار و 500 روستای مازندران به اینترنت به سرعت در فضای مجازی و رسانه‌های مکتوب استان پیچید، خبر آنگونه که وزیر ارتباطات اعلام کرد، مسرت‌بخش بود اما اینکه این روستاها صاحب اینترنت شدند یا خیر، هنوز به‌طور اطمینان‌بخش تایید نشده و نقطه مقابل آن، اطلاعات گویای عدم تحقق آن است.

برای اولین بار آیت‌الله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه استان مازندران در ارتباط با پروژه‌های افتتاحی وزیر ارتباطات در استان، واکنش نشان داد و در خطبه‌های نماز جمعه اعلام کرد که به بنده گفتن که تعداد پروژه‌های افتتاح شده در استان درست نبود.

در پیگیری یکی از رسانه‌های استان مازندران از مدیرکل فناروری ارتباطات، طهماسبی گفت: طرح اینترنت‌دار کردن روستاهای استان مازندران بلافاصله قابل اجراء است.

وی اضافه کرد: اسامی روستاهای استان مازندران که دارای اینترنت شدند در اختیار فرمانداری‌ها قرار می‎گیرد تا با ابلاغ به دهیاران نسبت به خرید مودم و اتصال به اینترنت اقدام شود.

اما اینکه آیا این اقدامات انجام شده یا خیر هنوز اطلاعاتی در دست نیست، به نظر می‎رسد با توجه به بزرگی طرح، بیشتر روستاهای استان از این خدمات بهره‌مند می‎شوند، بهتر است که متولیان اجرای اینترنت در استان مازندران در هر شهر، اسامی روستاهایی را که دارای اینترنت شدند، در اختیار دهیاران قرار داده تا اطلاع‌رسانی وسیعی در این ارتباط انجام شود، تا حداقل روستائیانی که از این خدمات بهره مند شدند در جریان قرار گیرند، در حال حاضر خبر اینترنت‌دار شدن هزار و 500 روستا در استان دست به دست می‎چرخد، ولی اینکه کدام روستا در کدام منطقه هنوز شائبه‌ای است که باقی مانده و از زمان افتتاح این طرح تاکنون اطلاعاتی از روستاها در اختیار نیست.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : کدام روستاها در مازندران پس از سفر وزیر اینترنت‌دار شدند؟

کدام روستاها در مازندران پس از سفر وزیر اینترنت‌دار شدند؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر